Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Skitour, ktoś chętny? - Norwegia

Czytali temat:
Katarzyna H szczepan m Marek P Grzegorz Sz Aleksander Zdunek Michal J Robert Wajnert (1606 niezalogowanych)
20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
Witam,
Szukam zainteresowanych wspólnym jeżdżeniem na "skiturach". Jest ktoś kto ma jakieś doświadczenie w tym temacie tutaj?

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
Hej

Ciekawy wątek się tworzy... Od dłuższego czasu przymierzam się, by zacząć działać w temacie, ale jakoś mocno pod górke było ostatnimi czasy. Chętnie coś podziałam, chociaż w skiturach doświadczenia nie mam, ale parcie w tym kierunku spore, więc jak już sprzęt do końca skompletuje, to pisze się na jakieś akcje.
Mieszkam w okolicach Stavanger jakby coś.

I właśnie luknąłem Mirek na Twój profil i widzę, że w Polsce mieszkamy po sąsiedzku

Tomek


jazdakuwolnosci.wordpress.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
W Polsce tak ale tutaj już nie tak bardzo po sąsiedzku.
Ale jeśli będziesz miał przygotowany sprzęt to można się umówić "pośrodku".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomek Białas
(TomekBialas)
Wiking
Witam, Ja wraz z kolegą jesteśmy fanami skiturów i czesto chodzimy oraz posiadamy dość spore doświadczenie. Kto zainteresowany dawac znac pozdrowienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
Witaj Tomek,

Już myślałem że nikt się nie znajdzie. Ja 9 lat jeżdżę. No to jak stoisz(stoicie) z czasem? Może zainicjujemy jakiś wypad?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
Cześć,

chętnie bym się dołączył ale sobote mam raczej zajętą. Dam znać przed czwartkiem. W niedzielę na 100% mogę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andrzej Zając
(AndrzejZajac)
Wiking
Udało się zorganizować wyjazd ? Planujecie może następny ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
nie udało się póki co. Ja się wybieram w niedzielę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Grzegorz Sz
(Grzegorz_Sz)
Wiking
Hej
jak tam, działacie coś w górach?

Pogoda dopisała w ten weekend, ale śniegu mogłoby być więcej. W Jotunheimen jeszcze ok, ale w Dovre to już kiepsko. Na szlakach, gdzie w poprzednich latach po śniegu w maju śmigałem, dziś musiałem narty ściągać.

Jakby ktoś z Trondheim (i szeroko rozumianych okolic) szukał towarzystwa na skitour to proszę pisać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok