Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Morsowanie - Norwegia

Czytali temat:
K Nikon Slawek Slawko arek osak Paweł M Adam Piekarski chenoir Konrad Bąk michal19891 (3123 niezalogowanych)
29 Postów
Slawek Slawko
(kozzy9)
Wiking
Witam. Wszystkich starych nowych i tych ktorzy jeszcze nie probowali morsowania zapraszam do przylaczenia sie do naszej grupy z Kongsbergu ktora ciagle sie powieksza a co za tym idzie atmosfera jest fantastyczna korzysci dla zdrowia fizycznego i psychicznego murowane zainteresowanych i ciekawskich zachecam do kontaktu a wrazie czego moge podeslac jakies fotki.
Morsujemy w kazda niedziele o godzinie 12
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Slawek Slawko
(kozzy9)
Wiking
Moze to kogos rozpali i zacheci bo narazie jak makiem zasial
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adam Piekarski
(Lucyfereczek)
Wiking
Witam
Jestem morsem z Radomia. Morsujemy całą rodziną. Ja, mój 9 letni synek i żonka. Mam pytanie czy będziecie morsować w okresie Świąt Wielkanocnych i jeśli tak to gdzie dokładnie morsujecie? Wybieram się rodziną do Oslo na święta i chętnie byśmy z Wami pomorsowali. Ewentualnie podpowiedzcie gdzie w Oslo można w tym czasie się wykąpać?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Slawek Slawko
(kozzy9)
Wiking
Bedziemy napewno poniewaz z tego co wiem czesc grupy nie wybiera sie do Polski na swieta.
Morsujemy w miescie Kongsberg ktore jest polozone 80km od Oslo. Jesli bedziecie mieli ochote przyjechac to zapraszamy.
W Oslo to sie nie orientuje dokladnie z nazwami miejsc ale ogolnie to wody tam nie brakuje tak ze napewno cos znajdziecie pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adam Piekarski
(Lucyfereczek)
Wiking
Miasto wiem, pisałeś w pierwszym poście. Źle sformułowałem pytanie, chodziło mi o to czy rzeka lub jezioro. Podeślij mi jakiś namiar do siebie to jak nie znajdę grupy w Oslo to zmuszę szwagra żeby do Was podjechać. Lubię morsować w towarzystwie innych osób pozytywnie zakręconych. U siebie propaguję morsowanie dosyć mocno poprzez prowadzenie strony i fejsa i grupka nasza jest całkiem całkiem.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok