Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rowerowe wypady - Sarpsborg , Fredrik i okolice - Norwegia

Czytali temat:
agnieszka natt Kasia_kibi R pionier .. Konrad As (1212 niezalogowanych)
4 Posty

(BartoszKrzysztofWieczersk)
Wiking
Witam wszystkich forumowiczów!

Czy znajdzie się ktoś na wspólne wypady rowerowe w tych okolicach?
Mieszkam w Sarpim na okres wakacyjny i fajnie było by znaleźć kompanów do wspólnej jazdy - czy to Panie czy to Panów! W dwojkę lub w grupie zawsze raźniej!

Jeżdżę przeważnie w terenie, ale szosę też czasami uskuteczniam. Tempo zależy od dnia i od celu wyjazdu w granicach 20 - 30 km/h w terenie wiadomo trochę wolniej zależnie od ścieżek.
Znam już trochę terenów więc mogę również robić za przewodnika, ale chętnie także poznam inne trasy

Czekam na odzew !

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
robert d
(robertd12)
Wiking
Byłbym mega zainteresowany, tylko mam do Ciebie około 120km
Sam pewnie będę szukał kogoś w okolicach Oslo/Sandvika/Hovik/Asker na wspólne rowerowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(blaszka89)
Wiking
NO to faktycznie trochę daleko !

Ale może znajdzie się ktoś bliżej!?

Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Kasia K
(kaskis)
Wiking
Ja czasem pedałuje, ale tylko po Fredriku haha a i damka wieć 30 km tym nie udrę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Witam.Orientuje się może ktoś jak mogę znaleść jakieś amatorskie teemy kolarskie w okolicach Jessheim? Może jakieś linki?? Chodzi mi o norweskie, ponieważ o polskie będzie raczej trudno. A może już ktoś jeździ w takiej drużynie w wolnym czasie. Pozdrawiam!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(blaszka89)
Wiking
kaskis napisał:
Ja czasem pedałuje, ale tylko po Fredriku haha a i damka wieć 30 km tym nie udrę


Damka nie damka, ale jeździ ! ZawsZe można po mieście pośmigać bo pewnie jakieś fajne zakamarki tam są jak choćby Gamle


krefes1 - co do teamów to nie mam takiej wiedzy zwłaszcza w tamtych rejonach, ale myślę że jak dobrze poszukasz to napewno jakiś znajdziesz Wiem, że kilka takich jest - jak nie amatorsich to nawet podłączyć się na treningi do pro!

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Dorii)
Wiking
Znacie jakieś fajne ścieżki rowerowe w okolicy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norman3548)
Wiking
Hei, mozna jechac wzdluz glommy z fredrika do sarpsborga, raz z jednej strony a z powrotem z drugiej, lub z centrum fredrika w strone sarpsborga przy 109 do remy 1000 i przed w lewo w strone marki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Dorii)
Wiking
dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(blaszka89)
Wiking
Dla ułatwienia i lepszego znalezienia nazywa się to GLOMMASTIEN.

Jechałem ostatnio lewą strona od Sarp do Fredzia - całkiem fajny odcinek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok