Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Narty, decha - Norwegia

Czytali temat:
ANDRZEJ ZYGLEWICZ (1417 niezalogowanych)
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
Czy ktos juz sie gdzies wybiera na stok?, czas sie rozgrzewac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...

ja dzisiaj

odpadam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jan Noga
(janog)
Wiking
I ja byłem jednak muszę przyznać, że całkowicie wypadłem z formy:/ Trzeba będzie wziąć się za siebie zanim wyjazdy na narty wrócą do porządku dnia codziennego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
a gdzie byles?, piszesz ...do dnia codziennego...., znaczy pare razy w tygodniu?, moze sie znamy?, czesto rozmawiam na wyciagach..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
ja to i to, .Tak wiec jak sie zdecydujemy na deche to sie spotkamy na desce. Dla mnie tez na 1 msc.narty.
A wspomiane miejsca to nie tak daleko jak wspomiales. 230 km to 3h jazdy.
pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dariusz Rybak
(Rademenes)
Wiking
Panowie ja się też 100% piszę na jakieś wypady narty to dla mnie sport nr1 w zimę a do sezonu już prawie jestem przygotowany tylko troszke kondycji trzeba złapać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
siem,
zastanawiam sie czy by nie pojechac do Hemsedal w najblizsza sobote./24listopad/. Pogoda ma byc fajna, jak zawierzyc yr. Bede mial 2 miejsca w aucie. Jedziesz?
pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dariusz Rybak
(Rademenes)
Wiking
Siemasz parbat.
Powiedz ile by kosztowałby ten wyjazd i o której godz, i na jak długo czy tylko sobota czy też zebyśmy zostalido nidzieli bo z tego co wiem to w sobote maja być tam zawody, i czy dwie osoby by sie mogły zabrać tj. ja z kuzynem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
siem,
pogoda bedzie super, to wiem. Podobno maja byc zawody i przy polowie otwartych tras moze byc to problem. Lepszym dniem do jazdy bylaby niedziela. Ja postanowilem odpuscic. Zglosze sie niebawem. Tymczasem wrzuc na priv nr tel. bedziemy w kontakcie.
pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Er1907)
Wiking
Witam wszystkich

Wybiera się ktoś w niedzielę na narty w okolice Oslo?

Kiedyś trzeba będzie zacząć sezon i rozdziewiczyć sprzęt, bo jak dotąd nie było odpowiednich warunków pogodowych, ale...
... pogoda dopisuje jak na razie i mam nadzieję że będzie już tak trzymało do świąt
W sobotę i niedzielę synoptycy przewidują -5 stopni, więc temperatura w sam raz na narty/snowboard, na morsowanie trzeba będzie jeszcze poczekać jak dobije do -15

Pozdrawiam
Ernest
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok