Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ryszard Jedruch Marcin B Mirosław L Tomasz Kacperski Tom Tom (6268 niezalogowanych)
4 Posty
paweł ............
(lossikoros)
Wiking
czarniak na bank
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
lossikoros napisał:
czarniak na bank
dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
m f
(mf40)
Wiking
Proszę o pomoc co można złowić i na jaką zanętę rzeka VORMA 50km od Oslo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
paweł ............
(lossikoros)
Wiking
nie ma za co,podaje linka do strony na pewno sie przyda

pl.waggler.org/fishipedia/O-wedkarstwie-...e-nazwy-ryb-morskich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
m f
(mf40)
Wiking
Witam potrzebuję rady jakie ryby i na jaką zanętę można złapać w rzece VORMA niedaleko Oslo ?
Morze ktoś tam wędkuje będę wdzięczna za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Nowicjusz
Jakiś czas temu zacząłem łowić w wodach słodkich w Oslo, póki co natrafiam na zbiorniki gdzie wydaje mi się że nie ma innych ryb poza pstrążkami, a chciałbym połowić fajnych okoni i szczupaczków, sęk w tym że nie bardzo mam z kim wybrać się na ryby i niestety nie posiadam prawka. Moim środkiem lokomocji na ryby jest rower a co za tym idzie i zasięg łowisk jest mocno ograniczony.

Jestem z centrum Oslo, może ktoś w weekend ma zamiar wyskoczyć gdzieś za drapieżnikiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Angelina Kurzempa
(ginger103)
Wiking
Witam !

Chciałabym jak to się mówi "zaciągnąć języka" w temacie dobrych łowisk na terenach Rogaland, im bliżej Sandnes, Stavanger tym lepiej Czy ktoś może coś polecić ? Poza tym mamy w końcu zimę, w związku z tym czy ktoś wędkuje w tym okresie i gdzie (wody słodkie czy raczej Fiord) spod lodu czy tez nie jest to tutaj popularne zjawisko? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok