Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Sara Łabędzka (7534 niezalogowanych)
24 Posty

(Sabuniek)
Wiking
Ja też w ciągu ok 2 tyg dojade do Bergen w poszukiwaniu czegoś nowego i lepszego (w każdej dziedzinie) więc chętnie poznałbym ekipę już tam rządzącą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
w sobotę (5.03) następne spotkanie, są chętni?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
jak saka mi pozwoli to przyjdę choć jestem nieśmiały
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(***LITEN76***)
Wiking
witam jezeli sa chetni na lyzwy moze w niedziele okolo godz 15 moglibysmy sie spotkac na lodowisku w Bergen , najlepiej jak bedzie wiecej osob co dopiero zaczyna , tydzien temu bylismy pierwszy raz w zyciu i bylo kupe smiechu i bardzo nam sie spodobalo , jezeli sa chetni to zapraszamy DD, koszt 50 NOK , wypozyczenie rowniez 50 NOK .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
nie bądź nieśmiały!
(... miesiące w solach na pewno pomogły )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
do następnego spotkania ..møte saka ....za rozpuszczone włosy
.
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Patryk F
(Fikolek)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Paweł Kondratowicz
(Pavel_kk)
Wiking
No i znów zawitałem na tę stronę z nadzieją nawiązania jakichś znajomości.) Niestety tak się złożyło, że kraj który mnie fascynuje od lat, pozostaje (z powodu braku jakichkolwiek kontaktów) póki co poza moim zasięgiem. Może na jesieni się uda wyjechać…

Znajomi są rozsiani po całym świecie, ale Norwegia pozostaje nietknięta…

Szukam kogoś kto udostępniłby mi miejsca (oczywiście, nie za darmo!) na tych kilka dni pobytu, w czasie którego może uda mi się znaleźć jakieś zajęcie. (arghh, musi się udać!) Ktoś zapyta: kto u licha zaprasza obcego człowieka do siebie? Hmm, no tak, ale… Z drugiej strony- czemu nie?) Nie jestem zbirem spod ciemnej gwiazdy, tylko 30-letnim chłopcem z dobrego domu.) Z Warszawy do Bergen nie jest aż tak daleko a jednak… Nigdzie nie mogę się zaczepić! Nie wiecie czy nie szukają gdzieś historyków sztuki ) albo po prostu kogoś do roboty? (ambicję chowam do kieszeni, ważne by tam być!) Odezwijcie się ludzie!)

p.s

na profilu jest kilka moich zdjęć… A co mi tam.)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Robert Wesołowski
(robert14421)
Wiking
kolego ja tu przyleciałem zupełnie w ciemno nawet bez mieszkania znalazlem kemping niedaleko bergen dzięki litwinom poznanym przypadkiem oczywiście będąc tu na miejscu i tylko jedną noc musiałem się przebłąkać po bergen. trochę kasy i dużo odwagi to jedyne co Ci potrzeba.
Dodam że teraz mam tu własną działalność i ściągnąłem brata który ze mną pracuje.
Pozdrawiam i powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Paweł Kondratowicz
(Pavel_kk)
Wiking
robert14421- mam sporo odwagi ale... Sporo też zależy od przypadku. Czy lecieć tam z myślą "a tam! Zawsze ktoś tam mnie przenocuje, w końcu się na kogoś trafi"? Hmm... Sam nie wiem. Chyba jednak wolałbym mieć tam kogoś. Nie chcę się martwić że nie mam gdzie spać, tym bardziej, że wszystkie swoje siły chcę poświęcić na szukanie pracy. Szukanie noclegu i pracy (biorąc pod uwagę że mój budżet jest jakoś tam ograniczony i nie mogę tam siedzieć tygodniami licząc że jakieś zajęcie w końcu się pojawi )... To mogłoby się skończyć fatalnie.) Wróciłbym z podkulonym ogonem do Polski.) Cholera, spore ryzyko... Hmm, sam nie wiem...

Jednak twój post natchnął mnie otuchą.)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok