Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Janusz76 (1312 niezalogowanych)
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
No dziewczyny pewnie ze tak Zalezy od pogody jak bedzie ladnie i slonecznie to mozna gdzies w okolicy Nesttun czy Arny sie spotkac jak wiecie gdzie sa jakies place zabaw w okolicy, a jak pogody nie bedzie to moze byc i Lagunen, a co do czasu to sie podpasuje wiecz czekam na jakies wiesci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów

(ewelina00072)
Nowicjusz
Nie znam żadnego otwartego przedszkola ale myślę że to dobry pomysł. Jeśli jakieś znacie to czekam na propozycję. Trzeba ustalić jeszcze czas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów

(ewelina00072)
Nowicjusz
Hej Dziewczyny

Może damy odpocząć naszym " dużym chłopakom" w niedzielę i spotkamy się po Mszy Św. przy kościele w niedzielę co??
Jest tam też plac zabaw. Tylko warunek- ładna pogoda:/, a o tę tutaj ciężko niestety, ale jestem dobrej myśli. Dajcie znać czy wam pasuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Ja jestem za! A jesli chodzi o otwarte przedszkole to z tego co slyszalam to w okolicy jest na Hop gdzies podobno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów

(ewelina00072)
Nowicjusz
Super! Będzie nas trzy, bo z BeatąK też jestem już tam umówiona. No dziewczyny może jeszcze któraś dołącz. Buziaki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
aneta,marcin gorka
(marcin aneta)
Początkujący
na Arnie jest otwarte przedszkole
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów

(ewelina00072)
Nowicjusz
A to ciekawe- a jakieś konkretne informacje?? Będziesz może w niedzielę, to pogadamy??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Super! To bedziemy mogly sie spotykac od czasu do czasu w otwartm przedszkolu na Arnie jak cos bo planuje chodzic z moim maluszkiem czasem zeby z dzieciakami sie troche oswoil
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(madawima)
Wiking
witam!
kilka lat temu bylo otwarte przedszkole przy St.Paul Kirke ale to bylo tylko kilka godzin w tygodniu i prowadzone bylo przez norwegow. nie wiem czy jeszcze istnieje bo nie jestesmy zainteresowani (nasza mala uczeszcza do normalnego przedszkola) ale warto zpytac tych co ,,udzielaja,, sie w kosciele, moze cos wiedza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Beata Cz.
(mycha905)
Nowicjusz
w Nesttun obok Helsestasjon jest otwarte przedszkole "SEZAM"
Pozdrawiam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok