Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
artek876 (1368 niezalogowanych)
36 Postów
Marek .
(Emed)
Nowicjusz
www.finn.no, www.zett.no, www.hybel.no, www.htl.no, www.obos.no i www.bolignorge.no

Z pomocy agenta kozystałem tylko raz ale nie różniło się to niczym od tego jak szukałem na własną ręke, poza jednym szczegółem - nie chciał depozytu.

Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Hej Saka Jak duze mieszkanie Cię interesuje. Bo my szukamy czegos mniejszego i w okolicy Nesttun i nasze mieszkanie sie bedzie zwalniac. Tu jest 115m2 na Askoy i kosztuje 10.000 miesiecznie. Sa 3 sypialnie, 2 salony duza przestronna kuchnia lazienka duza z wanna i lazienka mniejsza z prysznicem, tzw spizarnia z wielka zamrazarka, szopka, piwnica i duze podworko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
interesuje nas mniejsze - nas jest tylko trójka, z czego jedno jest jeszcze malutkie (:*). dzięki za informację
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Nie wiem jakie masz nieprzyjemnosci po finn.no, ale ja szukam tam. To w ktorym mieskzam znalezlismy przez finn i teraz tez szukamy, jest naprawde duzo ofert.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
chodzi o to, że nie mamy szczęścia do ogłoszeń z finna. tyle co się napisałam maili i nawydzwaniałam, to w polsce już bym w tym czasie 5 mieszkań znalazła. jak już się znajdzie ktoś, kto nie uważa, że 50m2 to za mało dla rodziny z jednym dzieckiem, to po visningu okazuje się, że to dlatego, że mieszkanie jest norą i każdy najemca na wagę złota jest. nie chcemy też płacić 10 tys., bo na to nas zwyczajnie nie stać. i tak to wygląda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
magda jablko
(meyaj)
Wiking
Do KROPCI 1 !!!!!!!
moj maz poszukuje domu do wynajecia daj znac jak najszybciej.odpisz lub zadzwon do niego 45063146 lub podaj nr do ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Jak tam poszukiwania Saka?? Moje zakonczone sukcesem Po dlugich mekach i oczekiwaniach na telefony w koncu sie udalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
witam kochani
z radością ogłaszam, że w końcu znaleźliśmy mieszkanie!
po pół roku znaleźliśmy w końcu chałupę ... właśnie jestem świeżo po przeprowadzce i ogólnie jest burdel na kółkach (nawet nie mam czasu kompa włączyć ), ale kamień z serca - koniom lżej (czy jakoś tak ). dziękuję wszystkim, którzy się zainteresowali
dla zainteresowanych: znaleźliśmy przez przypadek - polacy zwalniali mieszkanie, my się dowiedzieliśmy w odpowiednim momencie i cała filozofia.
ale nasi znajomi też szukają, także jeżeli ktoś ma jakiś namiar, to zapraszam na priv.

ogromnie szczęśliwa saka
kropcia, cieszę się z tobą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Hej Saka Gratuluje! Ja juz uzadzona W koncu sie udalo A gdzie znalazlas mieszkanie? Jaki rejon? Moze w koncu uda nam sie spotkac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok