Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

egzaminy - Norwegia

Czytali temat:
Violeta De. Asia Nowakowska (714 niezalogowanych)
19 Postów
Natalia Turek
(natka87)
Wiking
witam, mam pytanie do osób, które podchodziły do egzaminu Norskprove 2 lub 3. Wybieram się na 2 , która ma mieć miejsce 28 paxdziernika. Mam pytanie kiedy dostaliście informacje o dacie ustnego? w inf. na stronie podanych jest kilka dni. I jeszcze jedno, w jakiś posób informują o wynikach, na które tez się czeka miesiąc? czy ktoś wybiera się w wyżej wymienionej dacie na egzamin w Bergen?pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Alina S
(alina387)
Wiking
Ja zdawałam 2 lata temu,rano był pisemny,po południu ustny.Wyniki przychodzą listem do domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów
Ela B.
(Eli1234)
Początkujący
informacje dostałam chyba jakies 2 tygodnie wczesniej z tego co pamiętam, tam będziesz miała godzinę , numer sali, numer kandydata itp. a wyniki przychodzą listem do domu i jest na to przeznaczony czas do 3 miesięcy i zawsze są to jednak te 3 miesiące , wcześniej nie przyjdą..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
Eli1234 napisał:
informacje dostałam chyba jakies 2 tygodnie wczesniej z tego co pamiętam, tam będziesz miała godzinę , numer sali, numer kandydata itp. a wyniki przychodzą listem do domu i jest na to przeznaczony czas do 3 miesięcy i zawsze są to jednak te 3 miesiące , wcześniej nie przyjdą.. Przesadzilas z,tym że wcześniej niz 3 miesiące nie przyjdą moja dziewczyna dostała po miesiącu z hakiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów
Ela B.
(Eli1234)
Początkujący
moze tak byc , ja akurat nie miałam tego szczęścia, bo 2 razy odpowiedzi przyszły mi po prawie 3 miesiącach -_- , ale dobrze wiedzieć, że norki potrafią uwinąć się z czymś szybciej, niż regulamin mówi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Natalia Turek
(natka87)
Wiking
dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, ze wyniki będą szybciej niż 3 miesiące w sumie to na stronie napisali, że 2 grudnia , ale z nimi to wszystko możliwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok