Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

telewizja n - Norwegia

Czytali temat:
(1025 niezalogowanych)
15 Postów
Wiking
witam, prosze o pomoc w ustawieniu anteny do odbioru telewizji n. mieszkam w klokkarvik jest to sund kommune.sprawa bardzo pilna! za kazda pomoc dziekuje!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
71 Postów

(Pawel85GL)
Początkujący
to jest w bergen jak niedaleko to ja mam goscia ktory robi to w chwil pare mipomogl ijest nie drogi pozdrawiam tel 409 42 653
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Od razu powiem, że jesli chodzi o ustawienie telewizji N to sa straszne problemy. Bo musi miec jakos sporo i sily rowniez. I bardzo trudna ja ustawic. Nam tez pomagał koles ale numer mam w Norge a obcnie jestemy w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Żadna filozofia, siła sygnału nie musi byc 100% wystarczy nawet 70, jeden kręci delikatnie talerzem a drugi patrzy na ekran, a po za tym jest sygnał dźwiękowy podczas ustawiania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
W Biltemie można kupić urządzenie do łapania sygnału kosztuje około 150 kr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
to nie jest taka łatwa sprawa ustawić tv n ..my też mamy z tym problem i mamy nawet te urządzenie i nic..tyle co probowaliśmy to dupa blada....trzeba próbowac dalej...znajomy nawet nam pomagał co juz wczesniej ustawiał i nic ;///
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty

(zmiterka)
Stały Bywalec
Kochanie mowilam Ci ,ze Polsat cyfrowy lepszy
Spoko dasz rade przeciez zdolna jestes!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Natalia H
(owie3kaa)
Początkujący
delikatnie kręć talerzem wkońcu ustawisz choć pewnie zajmie to troche czasu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
S B
(mała 25)
Nowicjusz
Wystarczy zadzwonić do centrum obsługi klienta i oni krok po kroku wytłumaczą.Mój mąż tak zrobił też mieliśmy problemy z ustawieniem anteny,wystarczy powiedzieć co wyświetla się na ekranie telewizora a oni przez telefon wytłumaczą krok po kroku.Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
hehe będziemy w weekend dalej kręcić anteną , aż ustawimy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok