Mam ozdoby, lampe, platki ,tipsy pojemniczki do przechowywania itp
zele i plyny juz raczej sie nie nadaja..
wiecej na priv albo gg
zele i plyny juz raczej sie nie nadaja..
wiecej na priv albo gg
1 NOK
Witam . Sprzedam Vw Lt 35, przeglad wazny jeszcze ponad rok . Samochód nadaje sie np. do firmy budowlana. Odpowiem na pytania telefonicznie. Tel. 40594493. Jak nie odbieram proszę pisać.