Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(15729 niezalogowanych)
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Margotofeles napisał:
W porządku. Ale ja nie mam ochoty na kontakt z Tobą. Więc proszę żebyś więcej ze mną nie nawiązywał kontaktu w tym wątku.

Nie pochlebiaj sobie doktorantko, checi na dialog nie mam zadnej, zostalem wywolany do tablicy wiec odpowiedzialem.
O czym ja moglbym z toba rozmawiac? Tys przecie prawie dochtor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Wacek1 napisał:
2013 napisał:
Margotofeles napisał:
Jeśli nie masz nic do wniesienia do tematu, żeby mi pomóc, to po co w ogóle zamieszczasz jakąkolwiek wiadomość?
Wacek sie wszedzie wcina i wszystko wie...


Po pierwsze nie wszedzie, bo tu sie mijasz z prawda. W rzeczywistosci jestem w niewielu tematach, ale paly twojego pokroju uwielbiaja uogolnienia
Po drugie odpisalem na post karola( gdyby czasem nie zwrocil uwagi) ze jest to ta sama osoba, ktora podpierala sie ankietami w pracy doktorskiej, co przez Alexa zostalo skutecznie zdezawuowane.

www.mojanorwegia.pl/forum/view/119/porad...o_badan!.html#215554

Po trzecie chuj cie obchodzi gdzie, do kogo i w jakim temacie pisze.

Debil jestes i zanizasz poziom tego forum,ogarnij sie palancie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Małgorzata Suprynowicz
(Margotofeles)
Wiking
Ja nie kumam facet. Ja Ciebie nie przywolalam do tablicy, tylko z niej odwoluje Sio!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Margotofeles napisał:
Ja nie kumam facet. Ja Ciebie nie przywolalam do tablicy, tylko z niej odwoluje Sio!

Totez odpowiedzialem na post Karola babo, dopiero gdy nabazgralas to:

Jeśli nie masz nic do wniesienia do tematu, żeby mi pomóc, to po co w ogóle zamieszczasz jakąkolwiek wiadomość?

Co niechybnie bylo skierowane do mnie-odpowiedzialem.
Jezeli nie chcesz mnie tutaj, to przestan dziwic sie swiatu jak Marceli szpak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Małgorzata Suprynowicz
(Margotofeles)
Wiking
Jak juz mamy sie etykietowac (mimo ze sie nie znamy)... To jesli jestem baba (a nie dziewczyna, kobieta) to Ty nawet chlopem nie jestes.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Ty nawet chlopem nie jestes.
Wacek ale cie zaszczyt kopnol
tyz nie chlop ale ynteligentny mezczyzna jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
2013 napisał:
Debil jestes i zanizasz poziom tego forum,ogarnij sie palancie
[/quote]

LAtwo szafowac epitetami, znacznie trudniej argumentami.

Moze wyjasnij merytorycznie, w jakim poscie mozesz mi zarzucic uposledzenie.

Ps Zaniżać "poziom" tego forum? Czy to w ogole jest mozliwe?

Miejsce gdzie buractwo w znamienitej wiekszosci nie potrafi prawidlowo uzywac funktorow,

Gdzie zasady logiki formalnej sa tylko przeszkoda do wyrazania swoich emocji, bo o myslach nie ma mowy.
Gdzie ostatecznym zarzutem przy braku argumentow, jest zarzut o nieuzywaniu znakow diakrytycznych.
Miejsce gdzie przeslanki wyprowadza sie z konkluzji.


Zreszta...szkoda na ciebie czasu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(wyspiarz)
Stały Bywalec
Margotofeles napisał:
Jak juz mamy sie etykietowac (mimo ze sie nie znamy)... To jesli jestem baba (a nie dziewczyna, kobieta) to Ty nawet chlopem nie jestes. to zwykły siusiak,albo parówka .jak kto woli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
patim napisał:
Ty nawet chlopem nie jestes.
Wacek ale cie zaszczyt kopnol
tyz nie chlop ale ynteligentny mezczyzna jest


Gdyby to byl maz, przed rozmowa moglbym powiedziec " pierwej chce wiedziec, czy ze szlachcicem mam sprawe" Ale z uwagi na czasy i MIEJSCE moge z duzym prawdopodobienstwem zalozyc, ze raczej z niepismiennymi mam sprawe. Przynajmniej w tym waskim sensie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Margotofeles napisał:
Jak juz mamy sie etykietowac (mimo ze sie nie znamy)... To jesli jestem baba (a nie dziewczyna, kobieta) to Ty nawet chlopem nie jestes.

Pisalem o tobie podobnym w innym poscie. Napisalas chlopie, otrzymalas babe, a teraz sie dziwisz?
Urazilo to twoja dume? Dla mnie to zwykla semantyka, ale malostkowi ludzie zawsze maja problem z tytulami. Mozesz mnie tytulowac jak chcesz, zadre odczuwam tylko przy pogardzie u ludzi inteligentnych. Gdy prostak pisze, ze jestem debilem, lub czymkolwiek innym to mam to za nic, bo jaka wartosc wymierna przedstawia opinia gamonia, ktory to pisze w zlosci, poniewaz nie rozumie 90% zdan ktore nabazgralem.
To samo dotyczy ciebie psychologu/doktorantkoi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok