Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szukam wiadomosci o norwegi - Norwegia

Czytali temat:
(605 niezalogowanych)
17 Postów
Roman Waszczuk
(romulus100)
Wiking
Witam

szukam wiadomosci o norwegi,chcialbym wiedziec ile kosztuje zycie w oslo tj.mieszkanie jedzenie picie papierost itd.jaka siec wybrac przy zakupie norweskiej karty do telefonu itp.
z gory dziekuje


romulus
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
znaczy sie ... szukasz przyslowiowych okularow na swym nosku ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Przynajmniej pracy nie szukasz... normalnie... wkurwilbym sie..
Dobrze trafiles, wszystko znajdziesz na tym forum..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
romulus100 napisał:
Witam

szukam wiadomosci o norwegi,chcialbym wiedziec ile kosztuje zycie w oslo tj.mieszkanie jedzenie picie papierost itd.jaka siec wybrac przy zakupie norweskiej karty do telefonu itp.
z gory dziekuje


romulus


@ulv72 i Sethur - nie wstyd wam chlopaki???

Romulusie, ceny sa "zastraszajace",
chleb od 7 do 35 koron
mleko 13 kr
szynka 100dag 25kr
woda/cola/sprite w 1,5l butelce 18kr + 2,5kr butelka
sok litrowy w kartonie od 6kr do 30kr
papierosy od 70 do 90kr za paczke
mieszkanie w zaleznosci od metrazu i polozenia od 4000 do 25000 kr za miesiac
Karte sie kupuje wszedzie, aby zarejestrowac trzeba miec norweski pesel, jezeli nie masz, rejestracji mozesz dokonac tylko w glownej siedzibie, a jaka siec wybrac? Hmm lebara sucks! chociaz ja akurat mam, jest chess, duzo tanszy jesli chodzi o rozmowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:

@ulv72 i Sethur - nie wstyd wam chlopaki???
.


Yyyyy... co to jest wstyd??..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Hilton napisał:
romulus100 napisał:
Witam

szukam wiadomosci o norwegi,chcialbym wiedziec ile kosztuje zycie w oslo tj.mieszkanie jedzenie picie papierost itd.jaka siec wybrac przy zakupie norweskiej karty do telefonu itp.
z gory dziekuje


romulus


@ulv72 i Sethur - nie wstyd wam chlopaki???

Romulusie, ceny sa "zastraszajace",
chleb od 7 do 35 koron
mleko 13 kr
szynka 100dag 25kr
woda/cola/sprite w 1,5l butelce 18kr + 2,5kr butelka
sok litrowy w kartonie od 6kr do 30kr
papierosy od 70 do 90kr za paczke
mieszkanie w zaleznosci od metrazu i polozenia od 4000 do 25000 kr za miesiac
Karte sie kupuje wszedzie, aby zarejestrowac trzeba miec norweski pesel, jezeli nie masz, rejestracji mozesz dokonac tylko w glownej siedzibie, a jaka siec wybrac? Hmm lebara sucks! chociaz ja akurat mam, jest chess, duzo tanszy jesli chodzi o rozmowy.



Na pierwszy rzut oka ceny straszne, ale moze chlopak zdolny jest. Znajdzie dobra prace. Zarobi 700.000 w ciagu roku to nawet nie odczuje takich wydatkow. Jeszcze sobie cos zaoszczedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
NO...NO...
Widzę , że powściągliwość ...ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA powoli mija...
I od nowa powoli zaczyna się , twarde uzmysławianie piszącym LENIOM...głupie zapytania...
IŻ My Tutaj nie som , ode posług ...2000 raz ...pisząc to samo , co już jest napisane i wystarczy jedynie spokojnie poszukać w ARCHIWUM , UŻYWAJĄC ŚREDNIEJ INTELIGENCJI i naciskając napis ..."szukaj w forum...oraz dalej"...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Hilton napisał:

Karte sie kupuje wszedzie, aby zarejestrowac trzeba miec norweski pesel, jezeli nie masz, rejestracji mozesz dokonac tylko w glownej siedzibie, a jaka siec wybrac? Hmm lebara sucks! chociaz ja akurat mam, jest chess, duzo tanszy jesli chodzi o rozmowy.


w kazdym sklepie maja tez odpowiednie formularze.. podajesz polski numer z paszportu albo dowodu, polski adres itepe i tez przechodzi. minusem jest to ze wysylaja to pozniej poczta albo faksem czy mejlem i to trwa dzien,, dwa czasem tydzien... a bez ukonczonej rejestracji karta sim oczywiscie nie bangla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok