Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Sporty Walki - Norwegia

19 Postów
Tomasz Pietraszyk
(TerFereTP)
Wiking
Witam wszystkich forumowiczów. Za tydzień lece do norwegi dokładnie do Oslo. Kiedy juz znajde pracę i moja sytuacja sie ustabilizuje chciałbym poćwiczyc jakąś sztukę walki a mianowicie cos w stylu mma lub muaj taj. Czy zna ktoś moze jakies miejsca w które mógł bym sie zapisać. Na początku chciałbym sie rozejrzeć co i jak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
asd .
(Adich)
Wiking
Polecam www.partnergym.no/ Zajęcia z MMA prowadzone są na zmiane przez 2 doświadczonych instruktorów. Grupa jest nieduża i zróżnicowana pod względem poziomu, wiec znajdziesz sobie sparingpartnera na swoim poziomie niezależnie czy ćwczyłeś coś wcześniej czy nie. Jeśli chodzi o Tajski boks to wiem że jest w ofercie ale nie orientuję się zbytnio jak wyglądają zajęcia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tomasz Pietraszyk
(TerFereTP)
Wiking
dzieki bardzo za info czy mógłbysmi jeszcze powiedzieć w jakim jezyku sa prowadzone zajecia??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tomasz Pietraszyk
(TerFereTP)
Wiking
poniewaz znam angielski na poziomie srednim wciąż sie ucze ii nie wiem ... bo jak w norweskim jezyku sa prowadzone zajecia to kiszka nic bym nie rozumiał...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
asd .
(Adich)
Wiking
Zajęcia są po angielsku, szczerze mówiąc to jeden z prowadzących ma o norweskim wiedze mniejszą niż ja o tipsach. (Wiem, że istnieje takie coś, ale jak się tego używa to magia) :
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tomasz Pietraszyk
(TerFereTP)
Wiking
dziek bardzo mam nadzieje ze się spotkamy na treningach z rodakami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(LilaW)
Nowicjusz
ja też proponuję www.frontlineacademy.no/ zajęcia tylko w angielskim i jest też muaj taj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tomasz Pietraszyk
(TerFereTP)
Wiking
a czy to co Pani proponuje to jest inny ośrodek niż ten wczesniejszy?? moze Pani mi jeszcze napisac na jakiej to jest ulicy?? i jak wygladają treningi?? muai thai?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tomasz Pietraszyk
(TerFereTP)
Wiking
aderes juz znlazłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tomasz Pietraszyk
(TerFereTP)
Wiking
Czy mogła by Pani cos wiecej napisać o tym miejscu ?? czy poczatkowe treningi sa za darmo i ile kosztuje miesiąc??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok