Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

WYPADY/WYCIECZKI ROWEROWE, OSLO I OKOLICE 2021 - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Jacek Zając Malgorzata Skora Joanna Kuchnicka Maciej Sz mart enty boj fra oszlo Wojciech Magryś AgnieszkaWeronika A Orzel Bielik (1386 niezalogowanych)
2 Posty
Maciej Sz
(MaciejSzp)
Wiking
Cześć!

Sezon rowerowy powoli się zaczyna.

Postanowiłem stworzyć wątek gdzie będziemy mogli wspólnie organizować 1-2 dniowe ( lub dłuższe ) wypady rowerowe na terenie Oslo i okolic.
Myślę że w okolicach polowy marca będzie można zacząć sezon 2021.
Chciałbym się zorientować czy znajdą się chętni Panowie/Panie/Pary na sezon 2021?

Zapraszam do dołączenia do grupy na facebook'u, link poniżej.

www.facebook.com/groups/137321131605605

Pozdrawiam,
Maciej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..naiwny jesteś ,że znajdziesz chętnych na rower...zaraz odpisza ci ,że mogą,albo zimno,za ciepło ,za długo czy za szeroko ..nie tearz tylko po jutrze,,,albo jeszcze kiedys...niestety tylko obowiazkowa obecnosć zagwarantuje skutecznosc przedsiewziecia..a to jest niemozliwe...Hmmm...po jaki grzyb szukasz kompanii do jazdy na rowerze?.. to nie tenis albo pilka nozna czy golf....osobiście jeżdze ale w sezonie to tak mniej wiecej w okresie jak wysprzatają te kamyki na drodze...czyli mx przed swietem Króla...wtedy popytaj... ja odpadam jakkolwiek bo nie zawieram znajomosci z portalu...może ty cham jesteś wulgarny...czy jescze gorzej..kultura osobista przede wszystkim...nie chciałbym słyszeć podczas jazdy ....np. jak jedziesz ty wuju czy gdzie kur.a jedziesz po nogach i takie tam..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
..naiwny jesteś ,że znajdziesz chętnych na rower...zaraz odpisza ci ,że mogą,albo zimno,za ciepło ,za długo czy za szeroko ..nie tearz tylko po jutrze,,,albo jeszcze kiedys...niestety tylko obowiazkowa obecnosć zagwarantuje skutecznosc przedsiewziecia..a to jest niemozliwe...Hmmm...po jaki grzyb szukasz kompanii do jazdy na rowerze?.. to nie tenis albo pilka nozna czy golf....osobiście jeżdze ale w sezonie to tak mniej wiecej w okresie jak wysprzatają te kamyki na drodze...czyli mx przed swietem Króla...wtedy popytaj... ja odpadam jakkolwiek bo nie zawieram znajomosci z portalu...może ty cham jesteś wulgarny...czy jescze gorzej..kultura osobista przede wszystkim...nie chciałbym słyszeć podczas jazdy ....np. jak jedziesz ty wuju czy gdzie kur.a jedziesz po nogach i takie tam..
nie wyszło Ci to. Nawet jeśli to tylko sarkazm, który jest łatwą wymówką.
Przy zjazdach z górek, lepiej jest we dwoch, bo w razie niemca, ten, który sie nie wyrżnął, mógł pomóc temu, który to zrobił. To tak z empiryki

P.S. Ponieważ ktoś tu na forum ma jebca na punkcie łapek, niniejszym oświadczam, że dwa powyższe minusy nie moje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
AgnieszkaWeronika A
(AgnieszkaWeronika)
Wiking
Jestem Za
Tylko wszystko zależy od kierunku i trasy ... w Pl ,rowerem sporo jeździłam,ale Norwegiia rozni się ukształtowaniem terenu ... i nie wiem czy nie bede obciążeniem. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Maciej Sz
(MaciejSzp)
Wiking
Zapraszam na grupę: www.facebook.com/groups/137321131605605
Będziemy moli poruszyć temat gdzie, jak itd
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
bojfraoszlo napisał:
..naiwny jesteś ,że znajdziesz chętnych na rower...zaraz odpisza ci ,że mogą,albo zimno,za ciepło ,za długo czy za szeroko ..nie tearz tylko po jutrze,,,albo jeszcze kiedys...niestety tylko obowiazkowa obecnosć zagwarantuje skutecznosc przedsiewziecia..a to jest niemozliwe...Hmmm...po jaki grzyb szukasz kompanii do jazdy na rowerze?.. to nie tenis albo pilka nozna czy golf....osobiście jeżdze ale w sezonie to tak mniej wiecej w okresie jak wysprzatają te kamyki na drodze...czyli mx przed swietem Króla...wtedy popytaj... ja odpadam jakkolwiek bo nie zawieram znajomosci z portalu...może ty cham jesteś wulgarny...czy jescze gorzej..kultura osobista przede wszystkim...nie chciałbym słyszeć podczas jazdy ....np. jak jedziesz ty wuju czy gdzie kur.a jedziesz po nogach i takie tam..
nie wyszło Ci to. Nawet jeśli to tylko sarkazm, który jest łatwą wymówką.
Przy zjazdach z górek, lepiej jest we dwoch, bo w razie niemca, ten, który sie nie wyrżnął, mógł pomóc temu, który to zrobił. To tak z empiryki
P.S. Ponieważ ktoś tu na forum ma jebca na punkcie łapek, niniejszym oświadczam, że dwa powyższe minusy nie moje


...zawsze to jakis argument
...czy to znaczy ,ze jadac metrem ,autem,skuterem wodnym,na deskorolce,idac na spacer...musza byc 2 osoby?..bo przeciez mozna mieć zawał,złamać noge,kulfona???
Ps..minusy nieważne....z doświadczenia wiem,że nie warto iść na urodziny ,wesele,pogrzeb nie znając wszystkich gości a mianowicie na co ich stać..np. po alkoholu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
napisał:
bojfraoszlo napisał:
..naiwny jesteś ,że znajdziesz chętnych na rower...zaraz odpisza ci ,że mogą,albo zimno,za ciepło ,za długo czy za szeroko ..nie tearz tylko po jutrze,,,albo jeszcze kiedys...niestety tylko obowiazkowa obecnosć zagwarantuje skutecznosc przedsiewziecia..a to jest niemozliwe...Hmmm...po jaki grzyb szukasz kompanii do jazdy na rowerze?.. to nie tenis albo pilka nozna czy golf....osobiście jeżdze ale w sezonie to tak mniej wiecej w okresie jak wysprzatają te kamyki na drodze...czyli mx przed swietem Króla...wtedy popytaj... ja odpadam jakkolwiek bo nie zawieram znajomosci z portalu...może ty cham jesteś wulgarny...czy jescze gorzej..kultura osobista przede wszystkim...nie chciałbym słyszeć podczas jazdy ....np. jak jedziesz ty wuju czy gdzie kur.a jedziesz po nogach i takie tam..
nie wyszło Ci to. Nawet jeśli to tylko sarkazm, który jest łatwą wymówką.
Przy zjazdach z górek, lepiej jest we dwoch, bo w razie niemca, ten, który sie nie wyrżnął, mógł pomóc temu, który to zrobił. To tak z empiryki
P.S. Ponieważ ktoś tu na forum ma jebca na punkcie łapek, niniejszym oświadczam, że dwa powyższe minusy nie moje

...zawsze to jakis argument
...czy to znaczy ,ze jadac metrem ,autem,skuterem wodnym,na deskorolce,idac na spacer...musza byc 2 osoby?..bo przeciez mozna mieć zawał,złamać noge,kulfona???
Ps..minusy nieważne....z doświadczenia wiem,że nie warto iść na urodziny ,wesele,pogrzeb nie znając wszystkich gości a mianowicie na co ich stać..np. po alkoholu...

Nie, to nie znaczy. Ale jak ktoś chce, to czemu nie? Niech próbuje. Lepsze to, niż kilku trolli bredzących na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok