Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Drukarnia czynna także w weekendy? - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Szymanski .... ..... Patryk Lazniowski ja ja wadas Łukasz Ch Darek1234 Mateusz Nowicki famila (900 niezalogowanych)
12 Posty
Mateusz Nowicki
(Mateusz Nowicki)
Wiking
Hej, czy zna ktoś w Oslo jakieś miejsce gdzie można drukować (najlepiej z pendrajwa lub karty sdhc), w weekendy lub na tygodniu od wczesnych godzin rannych tudzież do późnych godzin nocnych?

Bardzo możliwe że będę musiał na szybko skoczyć do PL i będę leciał Ryanairem, a więc pojawia się problem wydrukowania karty pokładowej.

Teraz jestem na etapie polowania na tani bilet, bo sprawa z powrotem na kilka dni wyskoczyła nagle i zastanawiam się gdzie mógłbym wydrukować taką kartę, jeśli uda mi się jakiś nagle zakupić na ostatnią chwilę. Przykładowo kupię bilet w piątek wieczorem/w nocy za datą wylotu na sobotę na 14stą. Będę miał dosłownie kilka godzin na odprawienie się online, wydrukowanie i dotarcie na lotnisko.

Jeśli ktoś ma aktualne info o takich punktach to będę wdzięczny.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
masz tutaj ktos chce sprzedac drukarke niewyciagana z pudelka za 100 kr czyli za darmo i nie bedziesz mial wiecej takich blachych problemow

www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=97211635

Normalnie to idz sobie do navu z pendrivem i tam sobie wydrukujesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Mateusz Nowicki
(Mateusz Nowicki)
Wiking
dzięki lvl of sarcasm over 9000
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok