Witam czy wybiera sie ktos z Polski 22.04 lub23.04 do Oslo, jestem z podkarpacia, ale moge dojechac w granicach rozsądku do kogos kto sie wybiera jc prosze o info na priv, pozdrawiam.
9 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Glimt Bygg AS dynamicznie rozwijająca się firma budowlana w Norwegii, poszukuje stolarzy, cieśli do długoterminowej współpracy przy małych i dużych projektach. Mobil.405 94 149