Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca kierowca C+E - Norwegia

4 Posty
Sebastian Małecki
(Malyscania)
Wiking
Witam, mam 24 lata jestem w Norwegii od 8 miesięcy pracowalem w firmie PostNord jako kierowca przez cały czas od momentu przyjazdu. Poszukuję pracy w transporcie ponadgabarytowym plandeki silosy również ciężarówki 18-21 paletowe. Mam 6 lat doświadczenia w transporcie udokumentowane. Uwielbiam wyzwania i stawianie coraz wyższej poprzeczki w transporcie. Rozmawiam w języku angielskim. Jeśli ktoś posiada informacje/pracę w transporcie bardzo proszę o wiadomość na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sebastian Małecki
(Malyscania)
Wiking
Pracowałem na ciezarowce 18 palet w detalu dużo dostaw po 12 godzin dziennie pracy. Na początek jest ok kontakt z językiem z przepisami odnośnie ciężarówek w norwegi można przyswoić na dłuższą metę nie widzę tam siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sebastian Małecki
(Malyscania)
Wiking
Tira to przesadzone to solowka 18 palet pensja ok 22 tys za 5 dni pracy po ok 11/12 godzin pracy. Dziennie do dostarczenia ok 55 stopów i 7 odbiorów więc jest co robić cały dzień o przerwie i odpoczynku raczej nie ma mowy. Polecam jedynie by poznać tutejsze przepisy i obyczaje się z językiem. Teraz szukam czegoś na naczepy jeździłem w Polsce 2 lata po całej Europie i to wyzwanie chce tutaj podjąć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sebastian Małecki
(Malyscania)
Wiking
Jazdy właśnie jest może z 4 godziny w ciągu tych 12 większość to czas załadunku auta rano ok 3 h i później dostaw ok 55 firm czyli prawie jak kurier DHL czy listonosz postena.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Malyscania napisał:
Witam, mam 24 lata jestem w Norwegii od 8 miesięcy pracowalem w firmie PostNord jako kierowca przez cały czas od momentu przyjazdu. Poszukuję pracy w transporcie ponadgabarytowym plandeki silosy również ciężarówki 18-21 paletowe. Mam 6 lat doświadczenia w transporcie udokumentowane. Uwielbiam wyzwania i stawianie coraz wyższej poprzeczki w transporcie. Rozmawiam w języku angielskim. Jeśli ktoś posiada informacje/pracę w transporcie bardzo proszę o wiadomość na priv

Tutaj przejrzyj aktualne ogłoszenia : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok