Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wspólna joga! :) - Norwegia

Czytali temat:
5 Postów
Kot Puot
(Kot Puot)
Wiking
Czy znajdą się dziewczyny chętne do wspólnego ćwiczenia jogi? Dla początkujących proponuję darmowe lekcje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Alicja Lewandowska
(AlaLewandowska)
Wiking
Hej, ja sie zastanawiam Mozesz podac wiecej informacji na ten temat? Np. gdzie bysmy cwiczyly, czy masz jakis kurs/doswiadczenie jako instruktor jogi? Z gory dzieki za odp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kot Puot
(Kot Puot)
Wiking
Hej hej na razie myślałam o moim domu - jest tu mnóstwo miejsca, spokojnie starczy na 5-6 osób.
Jogi uczyłam się na kursach w Chinach i Indiach, ale nie mam żadnego patentu na profesjonalne nauczanie - dlatego proponuję darmową naukę, aby pomóc tym, których to interesuje, a sobie polepszyć "skill" instruktorski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Alicja Lewandowska
(AlaLewandowska)
Wiking
Super, ja jestem totalnie poczatkujaca, nigdy nie mialam stycznosci z joga ale zawsze mialam na to ochote A gdzie mieszkasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kot Puot
(Kot Puot)
Wiking
Bardzo się cieszę! Mieszkam przy Voksen Skog, koło Bogstad. Mam taki widok przez okna salonu, więc myślę, że idealnie dla ćwiczeń

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Alicja Lewandowska
(AlaLewandowska)
Wiking
Faktycznie widok fajny, tylko mam watpliwosci czy dojazd ode mnie do Ciebie tez bedzie spoko Mozesz napisac dokladny adres? Sprawdze sobie wtedy na ruter.no jak dojechac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kot Puot
(Kot Puot)
Wiking
Wysłałam Ci pm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Rafal Miko
(Rafal Miko)
Wiking
Hej wlasnie wracam do formy po dluzszej miesiecznej przerwie do moich regualrnych trningow biegowych i chcialem je polaczyc rowniez z regularnymi cwiczeniami jogi co najmniej 45 minut dwa razy dziennie , zakladam ze cwiczysz joge juz jakis czas i byc moze juz masz wieksze doswiadznie ale uwierz mi nie jestem w tej materii zupelnie laikiem . Mieszkam w okolicach chetnie sie spotkac i omowic szczegoly i rozpisac cwiczenia Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Monika93
(Monika93)
Wiking
Ja rowniez chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok