Za pare tygodni zaczne studiowac w uniwersytecie w Oslo. Czy ktos z was juz tam studiowal lub studiuje? Jak tak, to jak tam jest? Dziekuje bardzo
9 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Witam . Sprzedam Vw Lt 35, przeglad wazny jeszcze ponad rok . Samochód nadaje sie np. do firmy budowlana. Odpowiem na pytania telefonicznie. Tel. 40594493. Jak nie odbieram proszę pisać.