Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

19 Postów
Sebastian 69
(SebastianSasnaSikorski)
Wiking
Wszystkich chetnych grających w piłke zapraszam www.facebook.com/groups/221042204773581/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Jakub Wojtowicz
(kubekw1)
Wiking
Super, to mamy 9 osob na niedziele. Proponuje godzine 13. Umawiamy jakieś boicho? : )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
ja za niedziela
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Jakub Wojtowicz
(kubekw1)
Wiking
To może podepniemy się pod ekipę Sebastiana? Więcej ludu - lepsza zabawa. : )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Jakub Wojtowicz
(kubekw1)
Wiking
No i mam taką propozycję - może wybierzemy się na halę w niedziele? Pogoda ma się trochę zepsuć nam w tym tygodniu. Co Wy na to? : )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Nowicjusz
Witajcie Moze niech jedna osoba weźmie termin w garść! Mi pasuje każdy weekendowy termin Jeżeli już się domówicie to proszę o SMS konkretnie gdzie i kiedy ja nam 9 osobowy samochód i będę jechał z ENEBAKK Dokładnie Ytre Enebakk Nie grałem w Oslo nigdzie więc się dostosuje Konkretny termin spotkania i miejsce Pozdrawiam wszystkich amatorów Jak boisko nie wypali to szukam kogoś na narty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Nowicjusz
A no to jeszcze podam tel do mojej sekretarki Pani Sidsel Byggen Szpatsel 48659181
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Meki napisał:
A no to jeszcze podam tel do mojej sekretarki Pani Sidsel Byggen Szpatsel 48659181
------
Super! Niech Twoja sekretarka umówi nas na grę z moim sekretarzem a jeśli on będzie zajęty to z moim impresarioi. Nazwisko :Roch Kowalski.
Widze, że obaj jesteśmy bardzo zajęci praca na rusztowaniach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Jakub Wojtowicz
(kubekw1)
Wiking
Panowie, z sekretarkami poumawiacie sie pozniej. : )
Tutaj Sebastian spina wszystko w garsc, wiec informacje pojawia sie w okolicach niedzieli - www.facebook.com/groups/221042204773581/?fref=ts
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Arturro nieznane:)
(Arturro1990)
Wiking
Siema i gracie gdzieś???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok