Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

czas oczekiwania na pozwolenie - Norwegia

Czytali temat:
(922 niezalogowanych)
1 Post

(lryfka1)
Wiking
Witam,
Chcielbym zapytać le trzeba czekać na otrzymanie pozwolenia od momentu aplikacji.
Pozdrawiam

Leszek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
od 1 nie potrzebujesz pozwolenia na 3 pierwsze miesiace pracy.trabia o tym od dawna wszyscy. pozwolenie zazwyczaj jest gotowe po 2 do 3 tygodni jezeli wszystko jest ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Irek Stolarski
(IrekStolarski)
Nowicjusz
Witam

Normalnie od złożenia pełnej dokumentacji potrzebnej do rozpatrzenia zezwolenia trzeba czekać do 30 dni o ile pozwolenie jest na 1 rok.(zazwyczaj załatwia to policja)
Jeżeli składane dokumenty na pozwolenie na 5 lat docierają z policji do UDI to trwa to znacznie dłużej (ja już czekam 4 miesiące).
Dzwoniłem bezpośrednio do UDI bo zaniepokojony sytuacją pojechałem na policję a tam kazali czekać to Pani w UDI powiedziała, że rozpatrują podania z września 2008 roku.
Na stronie UDI jest napisane, że czas oczekiwania na zezwolenie może zbliżyć się do 7 miesięcy.Cierpliwości.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
hm dziwne w tamtym roku odebralem zezwolenie na 5 lat.skladalem 2 tygodnie przed wygasnieciem poprzedniego a dostalem nowe poczta po 3 tygodniach z data o tydzien wczesniejsza.dlatego takie terminy podalem.nie zagladalem na strone udi ale w jednym ma racje moj poprzednik na prawdziwe i rzetelne informacje trzeba liczyc tylko u zrodla i tam czerpac informacje.
widocznie coraz wiecej jest ubiegajacych sie o pozwolenie ale nie wydaje mi sie aby termin 7 miesiecy byl prawdziwy.jak kazdy urzad na swiecie tak i udi musi dotrzymywac terminuw rozpatrywania wnioskow i podan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
www.sua.no/pl.html polecam rubryke termin rozpatrzenia podania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
i jeszcze jedno.pozwolenie na pobyt czyli prace zawsze wydaje policja! przynajmniej moje 3 dokumenty sa podpisane opieczentowane przez policje!pozdrawiam i polecam strony urzedow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
www.udi.no/upload/Spraak/Polsk/Saksgang_...beidstaker_polsk.pdf
dla potwierdzenia moich slow ,chyba ze ktos jest wyjatkowy albo artysta,hihihhii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Irek Stolarski
(IrekStolarski)
Nowicjusz
witam!!!

to link do UDI na potwierdzenie moich słów że oczekiwanie na pozwolenie może wynieść nawet 7 miesięcy i nie trzeba być artystą (hi,hi,hi) bo taki jest czas rozpatrywania podań.

www.udi.no/templates/Page.aspx?id=9245

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok