Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

stolarz - mieszkam w Oslo szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
Team Vask (403 niezalogowanych)
2 Posty
Wxxxx Sxxxxx
(wores)
Wiking
Witam . Szukam pracy jako stolarz . Mam doświadczeniem w zawodzie . Od 8 lat mieszkam i pracuje w Norwegii , obecnie mieszkam w Oslo. Mam ważne pozwolenie na pobyt oraz stały numer personalny .Prawo jazdy kat. B , jęz. angielski komunikatywny. Obecnie ucze się jez . norweskiego .Pracowałem równiez jako vedlikeholdsarbeider . Jestem osoba uczciwą ,sumienną ,pracowitą i bez nałogów . Proszę o naprawdę poważne oferty pracy .tel. 96677855 .Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Witam. Od 8 lat jesteś i pracujesz w norwegi i szukasz pracy na tym portalu??? Coś jest nie tak!! Przecież stolarzy potrzebują wszędzie!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
krefes1 napisał:
Witam. Od 8 lat jesteś i pracujesz w norwegi i szukasz pracy na tym portalu??? Coś jest nie tak!! Przecież stolarzy potrzebują wszędzie!!

A kolega nie doczytal ze komunikatywny ang, i ze norweskiego dopiero sie zaczął uczyć .
Ale tak to jest na początku mówi sie po co mi sie uczyć tego malpiego jezyka jak ja tu tylko na chwile zarobić i uciekać a w robocie ang, wystarcza. Ale po paru latach człowiek widzi ze nie ma gdzie wracać. Bo jak w PL byla kicha tak jest to juz jest czasami zapóźno ponieważ rynek coraz bardziej wymagający i teraz musi byc min komunikatywny norweski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok