Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

PRACA W OSLO - Norwegia

Czytali temat:
(1036 niezalogowanych)
6 Postów
TOMASZ ORLINSKI
(tomekorlinski)
Wiking
WItam,

Czy jest ktos w stanie pomóc, jestem od kliku dni w Oslo, i poszukuje pracy, może jakaś podpowiedź, np jakieś firmy pakujące, lub sprzątanie, praca bez języka norweskiego z biegłym Angielskim.Będe wdzięczny za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejpa)
Maniak
podpowiadam wrócic do kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
Rafal_ R6
(Rafal_R6)
Początkujący
tomekorlinski napisał:
[quote]WItam,

Czy jest ktos w stanie pomóc, jestem od kliku dni w Oslo, i poszukuje pracy, może jakaś podpowiedź, np jakieś firmy pakujące



Pakujace co ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Grzegorz S
(GrzegorzS)
Wiking
Pracy na 100% nikt Ci nie załatwi bo z robotą krucho jedynie możesz zostać wyśmiany przez ludzi z forum, tylko tyle mogę powiedzieć w tej sprawie musisz szukać na własną rękę. Masz jakieś papiery, zawód idź przetłumacz dokumenty. Biegle Angielski zna tu prawie każdy, jednak zacznij gadać po Norwesku www.norweski.angielski-kursy.pl - darmowe internetowe kursy niewiele ale zawsze coś na plus.
A tak to zerkaj na
www.finn.no
www.nav.no/Polski Pod zakładką Arbeid
www.adecco.no
www.manpower.no
www.cba-f.no
Na tej stronie na 99% nie dostaniesz pracy mimo że ktoś się ogłasza, poza tym nie ufaj rodakom za bardzo.
I radzę uzbroić się w cierpliwość to nie Polska tu mają czas na wszystko (nie licz ze w 2-3 tygodnie znajdziesz pracę, a raczej przygotuj się na to że mogą to być 2-3 miesiące)
Idź na miasto rozdawaj CV angielski znasz.

Mam nadzieję że coś pomogłem jak już coś znajdziesz albo nie i zrezygnujesz to daj znać.
Pozdro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michał C.
(wygi_mc)
Wiking
Witam,
Kolega, który udzielił tobie szczegółowych informacji ma racje w 100%. Takimi zapytaniami nie znajdziesz pracy.
Ja jestem 2 mc i do tej pory nie znalazłem a rozniosłem z 200 CV i rozesłałem tyle samo maili. Najważniejsze to chcieć i szukać a norweski to teraz raczej podstawa. Wiem bo sam się uczę i mimo znajomości innych języków jest cholernie ciężko załapać się nawet jako DishWasher.
Życzę powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok