Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam pracy na lipiec w Norwegii. - Norwegia

Czytali temat:
(2852 niezalogowanych)
15 Postów
Mariusz Hendzel
(Villon)
Wiking
Witam.
Jestem Polakiem, który mieszka w Polsce a za rok chce dołączyć do społeczności Polskiej w Norwegii.
Jednak zanim to nastąpi, to zbliża się sezon wakacyjny a ja muszę zbierać na wyprawkę dla dzidziusia.
Szukam pracy na miesiąc Lipiec w Norwegii (najlepiej Oslo), mogą to być zbiórki owoców, pomoc przy budowie albo coś innego.
Mój wolny czas to 28 czerwca - 31 lipca.
Władam językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (na poziomie dobrym), posiadam prawo jazdy kat. B oraz jestem pełnoletni.
Z góry dziękuję za każdą okazaną pomoc.
Pozdrawiam gorąco i zazdroszczę wam wylotu z tego śmietniska zwanego Polską.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
a jeszcze jakis czas temu ty i tobie podobni nazywaliscie nas nieudacznikami, zdrajcami,antypolakami, tłumokami, którzy wyjechali, bo nie potrfaili sobie dac rady w polsce......

za to "smietnisko" to.....juz sobie popracowałes tutaj....

ps: nie wydaje mi sie zebys był pełnoletni......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mariusz Hendzel
(Villon)
Wiking
Przepraszam bardzo, ale ja nigdy nie uważałem ludzi, którzy są mądrzy i umieją myśleć na tyle rozważnie zdrajcami.
Ba nawet wam zazdroszczę, że nie musicie się użerać z tym gównem jakie jest w Polsce.
A uwierz mi, że w Polsce jest straszne śmietnisko teraz, każdy chce uciekać. Podatek nam chcą podwyższyć do 25 % (Vat) i dochodowy do 19%.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
marianekk napisał:
a jeszcze jakis czas temu ty i tobie podobni nazywaliscie nas nieudacznikami, zdrajcami,antypolakami, tłumokami, którzy wyjechali, bo nie potrfaili sobie dac rady w polsce......

za to "smietnisko" to.....juz sobie popracowałes tutaj....

ps: nie wydaje mi sie zebys był pełnoletni......


I znow wilki, bronia rewiru przed prawdziwymi polakami. Hanba!! Dajcie ludziom szanse! Kazdy moze tu przyjechac. A wy co - byliscie tacy madrzy na poczatku?
Wstyd Marian!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mariusz Hendzel
(Villon)
Wiking
Szukam dorywczej pracy na jeden miesiąc, mogą to być zbiory truskawek albo coś takiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
przyjeżdżaj w ciemno
Polacy są szanowani na całym świecie
a polscy fachowcy uważani za najlepszych
pracę dostaniesz od razu, gdzie tylko zechcesz
jak coś nie tak, to powołaj się na papieża Polaka, który zmienił oblicze tej ziemi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Villon napisał:
Szukam dorywczej pracy na jeden miesiąc, mogą to być zbiory truskawek albo coś takiego.

Niech wiec beda zbiory truskawek! Bedzie piniendzy - 10000 NOK!!!

dt.no/nyheter/fra-polen-til-lier-for-a-plukke-ber-1.6358262
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Villon napisał:
Przepraszam bardzo, ale ja nigdy nie uważałem ludzi, którzy są mądrzy i umieją myśleć na tyle rozważnie zdrajcami.
Ba nawet wam zazdroszczę, że nie musicie się użerać z tym gównem jakie jest w Polsce.
A uwierz mi, że w Polsce jest straszne śmietnisko teraz, każdy chce uciekać. Podatek nam chcą podwyższyć do 25 % (Vat) i dochodowy do 19%.....


No to faktycznie smietnisko, bo w Norwegii to juz dawno jest vat 25%, a dochodowy 28%


Jeszcze powinienes sie pozalic, ze na emeryture wysylaja w Polsce w wieku 67 lat. Na pewno znajdziesz tutaj zrozumienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mariusz Hendzel
(Villon)
Wiking
Porównaj zarobki w Norwegii, a porównaj zarobki z Polsce.
Dziękuję, pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Villon napisał:
Porównaj zarobki w Norwegii, a porównaj zarobki z Polsce.
Dziękuję, pozdrawiam.


Tu nie ma co porownywac, bo mowimy o procentach, a nie o wysokosci cen.
Jezeli batonik w Polsce bez vatu kosztuje 1 zl, to z vatem bedzie kosztowal 1,25 zl
Tutaj taki batonik bedzie mial wartosc 10 zl, a z vatem 12,5 zl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok