Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Potrzebny kelnerzy - Norwegia

Czytali temat:
RafałTDW (806 niezalogowanych)
27 Postów
kris5555 kris5555
(kris5555)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jairo Diaz
(jairodiaz)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
magda cetnarowska
(magda85)
Wiking
Witam mam na imię Magda mam 27 lat i od niedawna jestem w oslo teraz sprzątam domki ale szukam pracy jako kelnerka pracowałam w Polsce 3.5. rokumw hotelu Belwedere**** i potem jako kierownik gastronomii na termach w Bukowinie Tatrzańskiej 2.5 roku hotel Bukovina****. Mam kurs barmański 2 stopnia choc dawno go nie używałam.proszę o kontakt ponieważ jestem w troszkę trudnej sytuacji dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
magda85 napisał:
Witam mam na imię Magda mam 27 lat i od niedawna jestem w oslo teraz sprzątam domki ale szukam pracy jako kelnerka pracowałam w Polsce 3.5. rokumw hotelu Belwedere**** i potem jako kierownik gastronomii na termach w Bukowinie Tatrzańskiej 2.5 roku hotel Bukovina****. Mam kurs barmański 2 stopnia choc dawno go nie używałam.proszę o kontakt ponieważ jestem w troszkę trudnej sytuacji dziękuję i pozdrawiam

Jak masz referencje z Hoteli to smialo mozesz probowac w hotelach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Renata Koza
(Renata32)
Wiking
Droga Magdo kiedyś do ciebie dzwoniłam jak miałaś wyjeżdzać do Norwegii.Chciałam się zapytać jak ci się tam ułożyło.Czy jest tam łatwo znależc pracę.Bardzo mi zależy na odpowiedzi ponieważ mój mąż też się tam wybiera .Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Aneta C
(Anet1234)
Wiking
Witam.
Mam na imie Aneta i mam corke w wieku 7 lat , jestesmy tutaj od nie dawna.
Wtej chwili szukam pracy ( z tym ze ja moge tylko rano pracowac jak corka jest w w szkole ) , slyszalam ze duzo dziewczyn sprzata domki ale nie wiem gdzie mozna sie rozejzec za takim zajeciem .
Jesli cos wiecie lub potrzebujecie to dajcie znac .
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Anet1234 napisał:
z tym ze ja moge tylko rano pracowac jak corka jest w w szkole
A SFO? SFO jest na ogol otwarte od 7.00 i do 17.00.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok