Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

odzywki - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Lisowski bartłomiej bartłomiej Patryk Sasin Marta Bethke Andy $ Krzysztof Krzysztof Paweł K. Rafał W Stanley25 Tomek Tomek Kristofferson Bullet (4460 niezalogowanych)
46 Postów
Kamil Kamil
(tadziksc)
Nowicjusz
orjentuje sie ktos czy mozna sobie przywozic do norwegi z polski odzyweczki na silownie??... moze ktos z Was juz kiedys tak sobie umilil norweskie zycie... sa jakies limity placi sie cło?? niewiem ja jestem zielony hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
tadziksc napisał:
orjentuje sie ktos czy mozna sobie przywozic do norwegi z polski odzyweczki na silownie??... moze ktos z Was juz kiedys tak sobie umilil norweskie zycie... sa jakies limity placi sie cło?? niewiem ja jestem zielony hehe
Wiem że przywożą, ale czy to legalne/???????????
Tu też można kupić, to po co kombinować????????
No chyba że nie o odżywki chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
odżywki = używki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Kamil Kamil
(tadziksc)
Nowicjusz
no wiem ze tutaj tez mozna kupic ale nie takie same ,nie no legal legalne oczywiscie tak to bym nie pytal ,a pisales ze wiesz ze przywoza,znasz jakas osobe co by mi mogla pomoc?? bo w sumie troche to sobie wazy wiec do samolotu mi sie nie oplaca i niewiem czy sie nie beda pruc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Kamil Kamil
(tadziksc)
Nowicjusz
zycie bez nalogow nie ma sensu koleżanko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
tadziksc napisał:
no wiem ze tutaj tez mozna kupic ale nie takie same ,nie no legal legalne oczywiscie tak to bym nie pytal ,a pisales ze wiesz ze przywoza,znasz jakas osobe co by mi mogla pomoc?? bo w sumie troche to sobie wazy wiec do samolotu mi sie nie oplaca i niewiem czy sie nie beda pruc...
Mam tu ziomka co się dokarmia, ale on to raczej jest zalogowany bardziej na sympati, albo ogame. Jak już to bym na Twoim miejscu spróbował z busiarzami, przecież wożą paszę rodakom, albo jakiegoś zioma zaangażuj. A czy to legal to nie wiem. Zapytam tego mojego herbatnika, może coś się dowiem. Dam znać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
tadziksc napisał:
orjentuje sie ktos czy mozna sobie przywozic do norwegi z polski odzyweczki na silownie??... moze ktos z Was juz kiedys tak sobie umilil norweskie zycie... sa jakies limity placi sie cło?? niewiem ja jestem zielony hehe


tadziksc... ech, ty... no wiadomo, ze odzywki miec trzeba bo one zycie umilaja kilka zawsze mozesz sobie przywiezc hehe

pytanie tylko, ktore preferujesz , te sztucznawe odzywki ??



czy raczej te naturalne odzywki, he ?


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Kamil Kamil
(tadziksc)
Nowicjusz
herbatnika hehe nie no legalne normalnie ze sklepu zalakowane worki tylko ze moze byc cos takiego,ze norasy sobie tutaj naliczaja doplaty jakies ,przynajmniej tak jest jakbym chcial poczta wyslac,a ten Twoj koleżka to nigdy nie mial problemow z tym?? no tak wlasnie mialem na mysli zeby busiarza zaangazowac tylko czy znajdzie sie taki... ale dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
tadziksc napisał:
herbatnika hehe nie no legalne normalnie ze sklepu zalakowane worki tylko ze moze byc cos takiego,ze norasy sobie tutaj naliczaja doplaty jakies ,przynajmniej tak jest jakbym chcial poczta wyslac,a ten Twoj koleżka to nigdy nie mial problemow z tym?? no tak wlasnie mialem na mysli zeby busiarza zaangazowac tylko czy znajdzie sie taki... ale dzieki
Jak pisałem tak zrobię, zapytam herbatnika normalnie i dam cynę na wątek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
ulv72 napisał:
tadziksc napisał:
orjentuje sie ktos czy mozna sobie przywozic do norwegi z polski odzyweczki na silownie??... moze ktos z Was juz kiedys tak sobie umilil norweskie zycie... sa jakies limity placi sie cło?? niewiem ja jestem zielony hehe


tadziksc... ech, ty... no wiadomo, ze odzywki miec trzeba bo one zycie umilaja kilka zawsze mozesz sobie przywiezc hehe

pytanie tylko, ktore preferujesz , te sztucznawe odzywki ??



czy raczej te naturalne odzywki, he ?



ulv72 ale to widać odżywki z importa normalnie, bo jakieś takie plastikowe i nie polskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok