Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
r t (978 niezalogowanych)
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
gabriel napisał:

A CO NIE BYLI NA SPOTKANIU...? ŻADEN.... olali po prostu TAK ważne spotkanie...???



ano nie byli, szkoda... wazne spotkanie czy nie wazne, fajnie jesli ktos ma checi poznac sie i pobawic wspolnie i przychodzi ale jak nie ma albo akurat nie moze w tym terminie, to mowi sie trudno, nie ma sie o co gniewac czy wypominac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ulv72 napisał:
... ano nie byli, szkoda...
WIESZ jak ktoś mieszka w okolicy OSLO i wiedząc o tej Integracyjnej imprezie NA NIĄ NIE PRZYBYŁ BO TO OLAŁ...!! to nie można być cicho...
W końcu staraliście się jak potrafiliście...
ZA JAKIŚ CZAS KTOŚ POWIE , ŻE Polonia się nie inegruje ,że nie ma imprez tylko kościół msza i do dziupli...
A JAK Ktoś coś robi to sza ...

MACIE wszem i wobec trąbić ,że impreza się odbyła i było miło ...
A TEN KTO na nią nie przybył a był w OSLO i wiedział o tym TO KIEP DO SZEŚCIANU ...!!!
JA i mnie podobni gdzie odległość ponad 1000km i bliskość Świąt a za tym i wyjazdu do domu może się jeszcze jako tako tłumaczyć jednak pozostali....WSTYD!!!...

A Z ADMINISTRACJI FORUM KTOŚ W OGÓLE BYŁ....!!!???
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Skłonność polaków do organizowania imprez wolnych od alkoholu i kiełbasy przedwyborczej jest ogólnie znana A, zapomniałem dodać że darmowego oczywiście
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
gabriel napisał:
ulv72 napisał:
... ano nie byli, szkoda...
WIESZ jak ktoś mieszka w okolicy OSLO i wiedząc o tej Integracyjnej imprezie NA NIĄ NIE PRZYBYŁ BO TO OLAŁ...!! to nie można być cicho...
W końcu staraliście się jak potrafiliście...
ZA JAKIŚ CZAS KTOŚ POWIE , ŻE Polonia się nie inegruje ,że nie ma imprez tylko kościół msza i do dziupli...
A JAK Ktoś coś robi to sza ...

MACIE wszem i wobec trąbić ,że impreza się odbyła i było miło ...
A TEN KTO na nią nie przybył a był w OSLO i wiedział o tym TO KIEP DO SZEŚCIANU ...!!!
JA i mnie podobni gdzie odległość ponad 1000km i bliskość Świąt a za tym i wyjazdu do domu może się jeszcze jako tako tłumaczyć jednak pozostali....WSTYD!!!...

A Z ADMINISTRACJI FORUM KTOŚ W OGÓLE BYŁ....!!!???
.


Przysla garstka ale naprawde fajnych ludzi!!!! Reszta woli sie integrowac w klubie Valentino czy jakos tam. Wolna wola kazdego.Prosze tylko nie pisac o klubie wzajemnej adoracji czy cos w tym stylu.
Bylo okolo 20 osob(w tym dwoka super dzieciaczkow Pepci)
Niestety dla administracji jestesmy dostarczycielami punkcikow w rankingach! Coz mysle ze nikt z przybylych nie zaluje a Ci ktor<zy nie przysli maja czego zazdroscic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
krolestwo za konia napisał:

Przysla garstka ale naprawde fajnych ludzi!!!! Reszta woli sie integrowac w klubie Valentino czy jakos tam. Wolna wola kazdego.Prosze tylko nie pisac o klubie wzajemnej adoracji czy cos w tym stylu.
Bylo okolo 20 osob(w tym dwoka super dzieciaczkow Pepci)
Niestety dla administracji jestesmy dostarczycielami punkcikow w rankingach! Coz mysle ze nikt z przybylych nie zaluje a Ci ktor<zy nie przysli maja czego zazdroscic.

TO DLA ADMINISTRACJI TEGO FORUM WIELKI MINUS I TO OGROMNY...!!!
Niemniej i tak bywa ...
NAJWAŻNIEJSZE , ŻE WASZE ZAANGAŻOWANIE I PRACA NIE POSZŁY NA MARNE...
A 20 osób to naprawdę bardzo dużo a już te maluchy to całkiem całkiem ...
Jednak są ludzie którzy swój wolny czas potrafili przeznaczyć ...
Jedni na organizację IMPREZY ...
A drudzy na skorzystanie z tej Imprezy ...
I TO SIĘ NAJBARDZIEJ DZISIAJ LICZY...
DZIĘKUJĘ JEDNYM I DRUGIM ...bo to tak jakbym i ja był z WAMI...chociaż ulotnymi myślami ...
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
krolestwo za konia napisał:
gabriel napisał:
ulv72 napisał:
... ano nie byli, szkoda...
WIESZ jak ktoś mieszka w okolicy OSLO i wiedząc o tej Integracyjnej imprezie NA NIĄ NIE PRZYBYŁ BO TO OLAŁ...!! to nie można być cicho...
W końcu staraliście się jak potrafiliście...
ZA JAKIŚ CZAS KTOŚ POWIE , ŻE Polonia się nie inegruje ,że nie ma imprez tylko kościół msza i do dziupli...
A JAK Ktoś coś robi to sza ...

MACIE wszem i wobec trąbić ,że impreza się odbyła i było miło ...
A TEN KTO na nią nie przybył a był w OSLO i wiedział o tym TO KIEP DO SZEŚCIANU ...!!!
JA i mnie podobni gdzie odległość ponad 1000km i bliskość Świąt a za tym i wyjazdu do domu może się jeszcze jako tako tłumaczyć jednak pozostali....WSTYD!!!...

A Z ADMINISTRACJI FORUM KTOŚ W OGÓLE BYŁ....!!!???
.


Przysla garstka ale naprawde fajnych ludzi!!!! Reszta woli sie integrowac w klubie Valentino czy jakos tam. Wolna wola kazdego.Prosze tylko nie pisac o klubie wzajemnej adoracji czy cos w tym stylu.
Bylo okolo 20 osob(w tym dwoka super dzieciaczkow Pepci)
Niestety dla administracji jestesmy dostarczycielami punkcikow w rankingach! Coz mysle ze nikt z przybylych nie zaluje a Ci ktor<zy nie przysli maja czego zazdroscic.


to z dziecmi była tylko pepcia????? myslałam ze wiecej osob z dzieciakami sie wybiera :/
kurcze ja nie mogłam moj synus wciaz ma goraczke i widmo wizyty dentysty wciaz przed soba:/ a ja jutro zamiast do pracy to na chorobowe :/
tez byłam z wami cała moca moich mysli i ciesze sie ze imprezka sie udała i z niecierpliwoscia wypatruje wiadomosci o nastepnej moze do tego czasu juz zdobede praffko a wtedy nie bede juz uzalezniona od autobusow busow itp no i ten sezon grypowy moze sie juz do tego czasu skonczy
pozdrawiam i jak macie jakies fotki to wzuccie chetnie obejze choc fotki ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
gabriel napisał:
ulv72 napisał:
... ano nie byli, szkoda...
WIESZ jak ktoś mieszka w okolicy OSLO i wiedząc o tej Integracyjnej imprezie NA NIĄ NIE PRZYBYŁ BO TO OLAŁ...!! to nie można być cicho...
W końcu staraliście się jak potrafiliście...
ZA JAKIŚ CZAS KTOŚ POWIE , ŻE Polonia się nie inegruje ,że nie ma imprez tylko kościół msza i do dziupli...
A JAK Ktoś coś robi to sza ...

MACIE wszem i wobec trąbić ,że impreza się odbyła i było miło ...
A TEN KTO na nią nie przybył a był w OSLO i wiedział o tym TO KIEP DO SZEŚCIANU ...!!!
JA i mnie podobni gdzie odległość ponad 1000km i bliskość Świąt a za tym i wyjazdu do domu może się jeszcze jako tako tłumaczyć jednak pozostali....WSTYD!!!...

A Z ADMINISTRACJI FORUM KTOŚ W OGÓLE BYŁ....!!!???
.


tez racja co piszesz... moglo/mialo przyjsc wielu, nie przyszlo... niemniej dla mnie najwazniejsze jest to, ze bawilismy sie swietnie... i jak dla mnie warto bylo przyjsc dla tych, ktorzy byli aby ich poznac

a co do administracji gabrielu to ... szkoda slow... najpierw piekny mial rozmawiac z roznymi waznymi, ale cos nie wyszlo... obiecal umiescic ogloszenie o spotkaniu, co tez zrobil ... na jakies 2-3 dni przed, widoczne tak, ze malo kto zauwazyl i na dodatek podajac kompletnie nieprawdziwa informacje odnosnie czasu=miejsca... no i najpierw piekny potwierdzil, ze bedzie a pozniej gdzies w jakims swoim poscie tez na 2-3 dni przed dopisal w ramach p.s. , ze nie bedzie na spotkaniu... porazka jak dla mnie i tyle...
no coz ... kazdy pracuje na swoj wlasny wizerunek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
r t
(rtoslo)
Wiking
zgłosiło się sześciu kandydatów 2polaków,1francuz,3norwegów...po przesłuchaniacha wybraliśmy 2 norwegów i jeszcze nie podjeliśmy ostatecznej decyzji, z którym będzie się lepiej i ciekawiej grało...pozdrawiamy YOURNAME !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok