Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Gdzie kupic tani chleb ? - Norwegia

13 Posty

(pasja1987)
Wiking
Mam pytanie, gdzie mozna kupic tani chleb w Oslo? Jako swiezy mieszkaniec zyje z konserw przywiezionych ze soba. Kupowalam ten kilogramowy chleb za 37 kr i jadlam przez poltorej tygodnia ale ponoc sa jakiech chleby do ok 10kr tylko nie wiem gdzie. Od godziny otwarcia bylam w KIWI i RIMI byly tylko te kilogramowe i mniejsze po 20 kr... Moze glupota ale jeszcze nie mam stalej pracy tylko dorywcza wiec cenie kazda korone... Byla bym wdzieczna za jakas informacje.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
pasja1987 napisał:
Mam pytanie, gdzie mozna kupic tani chleb w Oslo? Jako swiezy mieszkaniec zyje z konserw przywiezionych ze soba. Kupowalam ten kilogramowy chleb za 37 kr i jadlam przez poltorej tygodnia ale ponoc sa jakiech chleby do ok 10kr tylko nie wiem gdzie. Od godziny otwarcia bylam w KIWI i RIMI byly tylko te kilogramowe i mniejsze po 20 kr... Moze glupota ale jeszcze nie mam stalej pracy tylko dorywcza wiec cenie kazda korone... Byla bym wdzieczna za jakas informacje.
Pozdrawiam

Nie jest to głupota , a całkiem logiczne postępowanie , Wbrew pozorom nie tylko Azylanci i Emigranci wykupują ten najtańszy chleb .
Na Moim Osiedlu Ten tani chleb wykupują Przede wszystkim Norgi .
Azylantów Nie ma wcale , a Emigranci w tym czasie Pracują ...
---
Wracając do problemu ...
Faktycznie NAJTAŃSZY CHLEB JEST W KIWI ... Rema ma znacznie droższy z tych najtańszych
w granicy 15 -18 -Nok opakowanie , bez względu na wagę .
Tak w Remie jak i w Kiwi te najtańsze chleby leżą zawsze na samym dole ...
---
W Kiwi ...:
- Biały chleb ... 500 g ... nosi nazwę >loff< i kosztuje ... 8,90-Nok . jest w białej torbie z Żółtym paskiem i czerwonym napisem >First Price< . taka cena jest w Mojej Wsi na dzień dzisiejszy .
- Razowy chleb ... 750 g ... nosi nazwę >kneipp< i kosztuje ... 6,90-Nok . również jest w białej torbie jednak z czerwonym paskiem i napisem >First Price< ...
---
Zresztą wszystkie towary z napisem >First Price < są bardzo tanie , jako odpowiedniki markowych .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
gabriel napisał:
- Biały chleb ... 500 g ... nosi nazwę >loff< i kosztuje ... 8,90-Nok[/color]
ja nie lubie ciemnego, z ziarnami, z dodatkami... i tez kupuje Loffa ale ten moj z remy jest smaczniutki i kosztuje 38 yhm yhm yhm.... tez za 8,90nok to schnie juz w torebce...

pasja1987 napisał:
gdzie?
w sklepach ICA czesto gesto masz duzo produktow za 10nok:
www.tilbudsweb.no/tips/11
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
ANNA GOJ
(ESPANA)
Wiking
a czy chleb w norwegii jest wogole zdrowy? na kazdym jest E..............i to duzo tego E..... a to sama chemia. chociaz zdrowy chleb TERAZ to...........tylko chyba jak sie samemu upiecze.cha cha......ale mimo wszystko chleb w norwegii JEST DOBRY.............mimo tego ze byc moze NIE ZDROWY..

zycze udanych zakupow!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
ESPANA napisał:
a czy chleb w norwegii jest wogole zdrowy? na kazdym jest E..............i to duzo tego E..... a to sama chemia. chociaz zdrowy chleb TERAZ to...........tylko chyba jak sie samemu upiecze.cha cha......ale mimo wszystko chleb w norwegii JEST DOBRY.............mimo tego ze byc moze NIE ZDROWY..

zycze udanych zakupow!


kurde ty chleba w ustach nie miałaś/łeś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...moze

w stajni,

suchy,dla konia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
pasja1987 napisał:
Mam pytanie, gdzie mozna kupic tani chleb w Oslo? Jako swiezy mieszkaniec zyje z konserw przywiezionych ze soba. Kupowalam ten kilogramowy chleb za 37 kr i jadlam przez poltorej tygodnia ale ponoc sa jakiech chleby do ok 10kr tylko nie wiem gdzie. Od godziny otwarcia bylam w KIWI i RIMI byly tylko te kilogramowe i mniejsze po 20 kr... Moze glupota ale jeszcze nie mam stalej pracy tylko dorywcza wiec cenie kazda korone... Byla bym wdzieczna za jakas informacje.
Pozdrawiam



pani chyba mieszka w norwegi, zamrażając masz zawsze świeżutki tylko rozmrażaj w ściereczce
w remie jest mąka 2 kg a drożdże nawet korony nie kosztują efekt zniewalający



ja piekę dzieciom te bułeczki idzie mąka woda drożdże sól nic prostszego więcej czasu traci się wychodząc do sklepu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Patryk Patryk
(StarBoy)
Nowicjusz
W Kiwi też masz w miarę smaczny chleb "Kneip" czy coś takiego za 6kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok