Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Wojciech Swies Daniel Tomaszuk J W Piotr Szybowski grzegorz m sztefan anty X X Lewelka . Arek Matusik Adam Gzyra Maciej Trzcinski (2452 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
netgar66 napisał:
Jakby to kogos interesowało ten mechanik pracuje w Autopleie ul skarersletta 45 Lorenskog. Polecam goscia. pozdrawiam
Trzeba przyznać iż sama... NAZWA... firmy niczego sobie ...
Lørenskog Autopleie AS
Skårersletta 45
1473 Lørenskog
---
Niemniej , jak się zajrzy głębiej w >Proff < to jeszcze dobrze w Marcu nie zaczęli , a już jest zmiana rewizora .
---
Tak to bywa z ...Omaro ...Mohammadami ...
---
Niemniej niema się co dziwić ... przecież te imiona nosił największy terrorysta talibów ... afgańskich były samozwańczy prezydent .
OSZUST ...Kombinator ... i morderca ...
---
Zresztą sam... Mohammad , to pierwowzór nie lepszego rzezimieszka , działającego w imię Boga ...
Skąd My to znamy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
netgar66 napisał:
nie robia szybko ani oszczednie gadasz takie glupoty za az mi ciebie zal. Polak jest nowy tutaj pochodzi z gdanska pakistaniec u ktorego on pracuje jest dokladniejszy niz nie jeden polak. SZUKACIE PROBLEMU JAK TO POLACY ,PADA SNIEG PROBLEM JEST GORACO PROBLEM I TAK ZE WSZYSTKIM . NIE CHCESZ ROBIC AUTA TO NIE TWOJA WOLA .

juz mialem auto w mekonnomenach, snap driveach... rozni juz robili... i co z tego... nie potrafia... staraja sie ale nie wychodzi im... moze ten byc inny ale za duz razy sie sparzylem....

i auto oczywscie wstawaim raz na kwartal na ogledziny... raz wszytsko jest oki, tylko zarowke trzeba zmienic... a raz cos powaznego.. i nigdy na drodze nie stanalem.. wiec raczej MOJA WOLA JEST SPELNIONA.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
gabriel napisał:
Mohammad

w 2009 Mohammad byl najczesciej nadawanym imieniem meskim w Norge....
ot, taka ciekawostka....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Anna Sajnóg
(Ania S)
Wiking
Ja również znam świetnego mechanika Polaka . Warsztat ma w Lillestrøm, wykonuje naprawy serwisowe, przygotowanie do przeglądu, diagnostykę komputerową itp. Szybki i nie drogi.
Polecam tel 96833667
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
JLK21 napisał:.... Mohammad ...
To nic innego jak sam Mahomet ...ur. w 570 r. zm.632r.... twórca Islamu ... !!! .
To tak jakby w katolicyźmie ...większość mężczyzn miała na imię ...JEZUS... .!!!
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
netgar netgar
(netgar66)
Wiking
Gabriel ty po prostu jesteś rasistą nie w swoim kraju.Walisz takie kacapały że rzygać się chce,znasz Pakistańczyków bo ja tak mają szacunek do siebie i innych w przeciwieństwie co do nie których .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
netgar66 napisał:
Gabriel ty po prostu jesteś rasistą nie w swoim kraju.Walisz takie kacapały że rzygać się chce,znasz Pakistańczyków bo ja tak mają szacunek do siebie i innych w przeciwieństwie co do nie których .
Jak cię ciśnie to se rzygnij ...
---
A jak paru pastowanych , naciągnie ciebie na znaczną kasę ... , to wtedy znowu możemy sobie pogaworzyć ...
--
Ja spisałem z pakisem umowę Pisemną na 30tyś. Nok. pod którą się podpisał ... .
Po tygodniu rozbił ją na cztery części bez aneksu i wypłacił tylko 40% z jednej części , zamiast z całości ...
Praca była wykonana w 50% . I tyle było Mojego ...
---
Mało tego , nachodził Mnie i groził ... bym skończył całość ... !!! .
---
Ech szkoda pisać ....
Pożyjesz to się nauczysz jak robić z nimi Interesy .
---
W Norweskiej Firmie w której Pracuję ... , od żadnego brudasa... firma nie przyjmuje zlecenia .
Mało tego , wytłumaczono Mi dlaczego ....
Dokładnie było to samo co sam przeżyłem w Oslo ...
---
Lepiej stracić dużą forsę w Fiordzie , niż wchodzić z muślimem w interes ...
Taka jest gorzka prawda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Sykepleier84)
Początkujący
dzieki ania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
netgar netgar
(netgar66)
Wiking
witam wszystkich,dzięki temu że dałem ten post grono polaków odwiedza mojego kolegę mechanika i są zadowoleni z pracy no i z ceny. Jeszcze raz polecam gości!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
netgar netgar
(netgar66)
Wiking
zmienił numer telefonu na 92539993 MIREK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok