TO sa mieszkancy Malborka ,ktorzy spotkli sie w Norwegi!!!!!!!!!!Bardzo milo mozna bawic sie w innym kraju ale pod koniec zabawy isnieje wieczny problem >NIE MA NOCNYCH CPN.!!I PO ZABAWIE!!!!!!
14 Lat, 11 Miesięcy temu
1 NOK
POLSKI POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI - EIENDOMSMEGLER Zdecydowałeś/aś się na sprzedaż nieruchomości w Norwegii? Planujesz sprzedaż, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać? Może interesuje Cię wartość Twojej nieruchomości lub potrzebujesz e-takst do refinansowania kredytu? Mogę Ci w tym pomóc! Jako megler stawiam na szybką i bezproblemową sprzedaż, dostępność dla klienta oraz osiągnięcie jak ...