Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
baska krzyś Bartłomiej Broź slovian slovian Mariusz/ (13937 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
IreAndrzej napisał:
belunia napisał:
To forum powinno być skasowane.
Człowiek z dobrych chęci coś napisze z nadzieja, że pozna rodaków bo jest nas tu wielu i od razu atak.
Moi drodzy ja nie jestem znudzona i zainteresowana plotami.
mam zbyt wiele siwych włosów na glowie by interesowały mnie problemy innych.
Praca w Polsce wyleczyla mnie z życia życiem innych ludzi ( kurator społeczny)
Ja tak porostu myślałam, że skoro jesteśmy już tak daleko to może czasami ktoś kogoś wesprze dobrym slowe albo dobrą radą.
Szkoda, że tak nie jest. Pozdrawiam tych zbuntowanych i zapatrzonych tylko w czubek własnego nosa.


Tych co rozczarowało to forum jest wielu, pocieszę Cię.. nie jesteś sama. O wsparciu jakimkolwiek zapomnij, na tym forum tego nie zaznasz. Polacy to specyficzny naród, każdy garnie pod siebie. Nie interesują ich sprawy i problemy innych, a jeśli już to tylko po to by przebiec po głowie i tak już leżącego rodaka..

IRE to pewnie od Irlandii
i tam się trzymaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(IreAndrzej)
Wiking
jasta102 "pewnie się mylisz" jak w wielu ze swoich wypowiedzi na tym Forum, Ire nie ma nic wspólnego z Irlandią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów

(KlubPolskiegoInteligienta)
Nowicjusz
IreAndrzej napisał:
belunia napisał:
To forum powinno być skasowane.
Człowiek z dobrych chęci coś napisze z nadzieja, że pozna rodaków bo jest nas tu wielu i od razu atak.
Moi drodzy ja nie jestem znudzona i zainteresowana plotami.
mam zbyt wiele siwych włosów na glowie by interesowały mnie problemy innych.
Praca w Polsce wyleczyla mnie z życia życiem innych ludzi ( kurator społeczny)
Ja tak porostu myślałam, że skoro jesteśmy już tak daleko to może czasami ktoś kogoś wesprze dobrym slowe albo dobrą radą.
Szkoda, że tak nie jest. Pozdrawiam tych zbuntowanych i zapatrzonych tylko w czubek własnego nosa.


Tych co rozczarowało to forum jest wielu, pocieszę Cię.. nie jesteś sama. O wsparciu jakimkolwiek zapomnij, na tym forum tego nie zaznasz. Polacy to specyficzny naród, każdy garnie pod siebie. Nie interesują ich sprawy i problemy innych, a jeśli już to tylko po to by przebiec po głowie i tak już leżącego rodaka..


To forum po prostu wyewoluowało i poszło w stronę, jak na załączonym obrazku. Parę lat temu było, że tak powiem, inaczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Dariusz Borowiec
(Darekluk)
Wiking
To forum po prostu wyewoulowało i poszło w stronę, jak na załączonym obrazku. Parę lat temu było, że tak powiem, inaczej.

Jakis czas temu zastanawialem sie dlaczego administratorzy nie ukroca takiego stylu wypowiadania sie, w mojej ocenie, wykraczajacego poza granice wolnosci slowa.
Nie jestem pewien czy przypadkiem nie robia tego celowo aby to foum mialo taki charakter.
Co o tym sadzicie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
niepodoba sie to idz na grzeczne fora jest ich na tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów

(KlubPolskiegoInteligienta)
Nowicjusz
Darekluk napisał:
To forum po prostu wyewoulowało i poszło w stronę, jak na załączonym obrazku. Parę lat temu było, że tak powiem, inaczej.

Jakis czas temu zastanawialem sie dlaczego administratorzy nie ukroca takiego stylu wypowiadania sie, w mojej ocenie, wykraczajacego poza granice wolnosci slowa.
Nie jestem pewien czy przypadkiem nie robia tego celowo aby to foum mialo taki charakter.
Co o tym sadzicie?


Jestem o tym przekonany jak i wielu tu innych, choć za rękę nie złapałem.
I to nie jest cel sam w sobie taka forma. Gdzie się paru tłucze tam jest największa oglądalność. Przenosi się to na klikanie i dochody z reklam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów

(KlubPolskiegoInteligienta)
Nowicjusz
patim napisał:
niepodoba sie to idz na grzeczne fora jest ich na tyle

A mnie się podoba, że tu nie ma moderatora, bo moderator potrafi być tak głupi, że szkoda słów. Od ludzi zależy co zrobią z tą "wolnością".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
baska krzyś
(bk1)
Początkujący
Powodzenia tym zepsutym i szczęscia tym znikomym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
KlubPolskiegoInteligienta napisał:
patim napisał:
niepodoba sie to idz na grzeczne fora jest ich na tyle

A mnie się podoba, że tu nie ma moderatora, bo moderator potrafi być tak głupi, że szkoda słów. Od ludzi zależy co zrobią z tą "wolnością".


E ktos tu czasem cos tam moderuje o.O
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów

(KlubPolskiegoInteligienta)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok