Artykuł sponsorowany

Praktyczność i pejzaże kraju fiordów w jednym miejscu: jedyny polsko-norweski kalendarz na 2024 rok

Monika Pianowska

16 listopada 2023 14:45

Udostępnij
na Facebooku
Praktyczność i pejzaże kraju fiordów w jednym miejscu: jedyny polsko-norweski kalendarz na 2024 rok

Już po raz trzynasty przygotowaliśmy jedyny polsko-norweski kalendarz. MojaNorwegia

Pozbawiony obrazków, ale za to z aforyzmami i przepisami kulinarnymi, poręczny i zawsze obecny na biurku, w formie tematycznego notatnika czy z grafiką na każdy miesiąc, dzięki czemu ściana zamieni się w minigalerię? A może cyfrowy i nowoczesny, połączony z różnymi urządzeniami elektronicznymi, na które wysyła powiadomienia?
Bez względu na jego rodzaj – tradycyjny, papierowy czy jako zaawansowana aplikacja – nie ma wątpliwości, że kalendarz nadal jest nieodłącznym kompanem naszego codziennego funkcjonowania. To narzędzie, które pomaga planować przyszłość i lepiej zarządzać czasem, ale też upamiętniać ważne momenty.

Święta, imieniny, notatki...

A jeśli życie dzieli się między dwoma krajami, na przykład Polską i Norwegią? Spieszymy z propozycją: już po raz trzynasty przygotowaliśmy jedyny polsko-norweski kalendarz. Chociaż bieżący rok jeszcze się nie skończył, nie trzeba czekać do 2024, aby go nabyć. Tym razem bowiem sprzedaż ruszyła wcześniej.
Zbliżają się święta, więc kalendarz MojejNorwegii 2024 może służyć za upominek, który bliscy znajdą w tym roku pod choinką.

Zbliżają się święta, więc kalendarz MojejNorwegii 2024 może służyć za upominek, który bliscy znajdą w tym roku pod choinką.Źródło: MojaNorwegia

Tym, czym wyróżnia się kalendarz MojejNorwegii na 2024 rok, są przede wszystkim oznaczone w nim zarówno polskie, jak i norweskie święta i dni wolne wraz z tłumaczeniami, co ułatwia chociażby planowanie urlopu czy wyjazdów do Polski na tzw. długie weekendy. Warto bowiem brać pod uwagę fakt, że niektóre z nich wypadają w innych terminach. Dodatkowo w kalendarzu widnieją imieniny, numerowane tygodnie i niedziele handlowe. Znajdzie się również miejsce na notatki, dzięki czemu ważną rocznicę czy urodziny przyjaciela trudno będzie przegapić.

Idealny prezent?

Jak zwykle nie zabraknie również walorów estetycznych  – wysokiej jakości zdjęcia z pejzażami kraju fiordów, którymi opatrzony jest każdy miesiąc, to znak rozpoznawczy polsko-norweskiego kalendarza. A jednocześnie zaleta jego papierowej formy, która śmiało może służyć nie tylko za praktyczne w planowaniu narzędzie, ale i ozdobę każdego wnętrza.
Praktyczny i estetyczny - tak można opisać polsko-norweski kalendarz 2024.

Praktyczny i estetyczny - tak można opisać polsko-norweski kalendarz 2024.MojaNorwegia

Zbliżają się święta, więc kalendarz MojejNorwegii 2024 może służyć za upominek, który bliscy znajdą w tym roku pod choinką. Mimo że do końcówki grudnia pozostało jeszcze trochę czasu, nie warto zwlekać z zamówieniem naszego polsko-norweskiego kalendarza. Dostarczenie zamówienia do Norwegii trwa około 2 tygodni, a w okresie przedświątecznym dostawcy mają ręce pełne pracy.
Gość
Wyślij


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok