Wysokie kwoty

zasiłków na dzieci

Pobieraj świadczenia

w Norwegii

Sprawdź

Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Aktualności

Zapowiada się pogodny długi weekend. Nowe prognozy

Natalia Szitenhelm-Smeja

23 maja 2023 08:53

Udostępnij
na Facebooku
Zapowiada się pogodny długi weekend. Nowe prognozy

W Oslo Instytut prognozuje słoneczny długi weekend z temperaturą od 22 do 24 stopni Celsjusza. stock.adobe.com/standardowa/photoopus

Meteorolodzy zapowiadają, że w nadchodzący długi weekend południowa i wschodnia część kraju będzie cieszyć się iście wakacyjną pogodą. W Zielone Świątki temperatura w wielu miejscach w Norwegii wyniesie ponad 20 stopni Celsjusza.
Pod koniec maja wypada w Norwegii kolejna okazja do dłuższego odpoczynku - 29 maja wolny jest Poniedziałek po Zielonych Świątkach (Andre Pinsedag).

Pogodny długi weekend na południu

Jak informuje Instytut Meteorologiczny, w południowej i wschodniej Norwegii termometry wskażą w nadchodzący weekend i tuż po nim do 24/25 stopni Celsjusza. - Bez wątpienia w południowej i wschodniej Norwegii będzie najlepsza pogoda w tym tygodniu - dodaje meteorolog Bente Wahl z Instytutu.

W Norwegii ma być pogodniej niż w Hiszpanii, gdzie wielu Norwegów wyjeżdża na długi weekend, prognozuje Instytut Meteorologiczny.
W Bergen końcówka weekendu i Poniedziałek Po Zielonych Świątkach, mimo że bez upałów, to zapowiada się bezdeszczowo

W Bergen końcówka weekendu i Poniedziałek Po Zielonych Świątkach, mimo że bez upałów, to zapowiada się bezdeszczowoyr.no

Nadal zagrożenie powodzią

Na północy nadal występuje duże zagrożenie powodziowe - drugi stopień ostrzeżenia wydał dla tamtych obszarów wydał Urząd ds. Zasobów Wodnych i Energii (NVE). Również we wschodniej Norwegii i na południu nadal występuje duże ryzyko podtopień.
Yr, Varsom, MojaNorwegia
Reklama
Gość
Wyślij
Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok