Karta podatkowa w Norwegii na 2023

Zamów

Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Aktualności

Wyszedł z więzienia w Norwegii, by trafić do więzienia w Polsce

Natalia Szitenhelm-Smeja

22 listopada 2022 13:45

Udostępnij
na Facebooku
1
Wyszedł z więzienia w Norwegii, by trafić do więzienia w Polsce

Straż Graniczna zatrzymała 32-latka, gdy przyleciał na lotnisko w Gdańsku Morski Oddział Straży Granicznej / materiały prasowe

Pewien 32-latek najpierw odsiedział w norweskim więzieniu ponad 8 miesięcy za jazdę na podwójnym gazie i spowodowanie wypadku. Gdy władze Norwegii deportowały mężczyznę, ten wrócił do Polski, by… ponownie trafić za kratki, w dodatku również za jazdę po pijaku.
- 32-latek został deportowany z Norwegii po odbyciu kary 8,5 miesiąca pozbawienia wolności za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku. Po tym, jak orzeczono wobec niego 5-letni zakaz wjazdu na terytorium Norwegii, przyleciał do Gdańska - informuje Straż Graniczna w komunikacie prasowym z 21 listopada.

Z jednego więzienia do drugiego

Po przylocie do Polski 32-latek został zatrzymany. Okazało się bowiem, że i tu ma do odbycia karę pozbawienia wolności, również za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. W polskim więzieniu mężczyzna spędzi 10 miesięcy, informuje Straż Graniczna.
Morski Oddział Straży Granicznej
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Ryszard Lwie Serce

22-11-2022 19:50

No to zjadł twixa

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram