Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Ruszył plebiscyt do kalendarza Mojej Norwegii na 2020 rok. Czekamy na wasze zdjęcia Aktualności
MojaNorwegia.pl 11 października 2019
10:59

Ruszył plebiscyt do kalendarza Mojej Norwegii na 2020 rok. Czekamy na wasze zdjęcia

10
Skomentuj
To właśnie wasze zdjęcia ozdabiają każdą edycję kalendarza Mojej Norwegii. MN
Jak co roku ruszamy z plebiscytem na najpiękniejsze zdjęcia, które trafią do kalendarza Mojej Norwegii na 2020 rok. Czekamy na wasze fotografie przedstawiające zarówno norweskie, jak i polskie miasta i widoki – po raz kolejny kalendarz powstanie bowiem w dwóch wersjach.
Kalendarz Mojej Norwegii z fotografiami użytkowników jest już tradycją i od lat zdobi ściany tysięcy użytkowników portalu – w tym roku przygotujemy dla was już jubileuszową, 10 edycję!
Tak prezentowały się dwie wersje kalendarza na 2019 rok.
Tak prezentowały się dwie wersje kalendarza na 2019 rok. MN
Na wasze zdjęcia polskich i norweskich widoków czekamy do 21 października 2019 roku. Pamiętajcie, że na laureatów plebiscytu czekają wyjątkowe nagrody – zwycięzcy mogą liczyć na 3 egzemplarze kalendarzy, gadżety Mojej Norwegii, prezent-niespodziankę oraz… wieczną chwałę!

Swoje zdjęcia możecie przesłać za pomocą formularza poniżej:
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Natalia Ad
Natalia Ad 04-12-2019 08:02

Dzień dobry,
tak, w tym wypadku trzeba złożyć dwa osobne zamówienia. Kod rabatowy (przeznaczony dlla pierwszych stu osób) jest w naszych relacjach na Facebooku i Instagramie.

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Malina Flengsrud
Malina Flengsrud 04-12-2019 00:45

MalinaF napisał:
[quote]Dziękuję za szybką odpowiedź. Będę śledzić i zamawiać.
Pozdrawiam,
Malina

Dzien dobry,
Zauważylam juz sprzedaż kalendarzy. Mam pytanie czy jeśli chcę zamówic 2 wersje do 2 różnych miejsc (PL i NO) czy powinnam złożyć 2 osobne zamówienia? Czy kupon rabatowy jest gdzieś do uzyskania?
Pozdrawiam,
Malina

1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Natalia Ad
Natalia Ad 29-11-2019 11:43

Zdjęcia można podziwiać pod linkiem, który został podany wyżej - www.mojanorwegia.pl/wydarzenia/oto-zwyci...e-zdjecia-16588.html

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Josef Satan
Josef Satan 29-11-2019 11:32

Asikhb napisał:
Redakcja MN napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ruszył plebiscyt do kalendarza Mojej Norwegii na 2020 rok. Czekamy na wasze zdjęcia

A można podziwiać gdzieś te zdjęcia bez zakupu kalendarza?


Takiej alternatywy nie przewiduje redakcja. Chcesz podziwiac - plac.

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Joanna Kuchnicka
Joanna Kuchnicka 29-11-2019 01:40

Redakcja MN napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ruszył plebiscyt do kalendarza Mojej Norwegii na 2020 rok. Czekamy na wasze zdjęcia

A można podziwiać gdzieś te zdjęcia bez zakupu kalendarza?

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Natalia Ad
Natalia Ad 27-11-2019 08:09
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Natalia Handzlik
Natalia Handzlik 27-11-2019 00:13

Witam, kiedy będą wyniki konkursu?

-1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Malina Flengsrud
Malina Flengsrud 25-11-2019 16:02

Dziękuję za szybką odpowiedź. Będę śledzić i zamawiać.
Pozdrawiam,
Malina

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Emil Moderator
Emil Moderator 25-11-2019 07:20

Kalendarz trafi do sprzedaży w pierwszej połowie grudnia

Zgłoś komentarz
Malina Flengsrud
Malina Flengsrud 25-11-2019 01:37

Szanowa Redakcjo,
Chciałabym się zapytać, kiedy będzie sprzedaż kalendarza na 2020 rok.
Z pozdrowieniami,
Malina Flengsrud

-1
Odpowiedz