Plebiscyt na zdjęcia z Norwegii

wyślij zdjęcie
O co chodzi? Rusza kolejny plebiscyt na najpiękniejsze zdjęcia NORWESKICH i POLSKICH MIAST I WIDOKÓW do kalendarza MojejNorwegii. Czekamy na Wasze zdjęcia!
Czego szukamy? Szukamy wyjątkowych i niepowtarzalnych zdjęć miast i widoków w Norwegii i w Polsce, które będą miały szansę ozdobić coroczny kalendarz Mojej Norwegii.
Terminy Na Wasze zdjęcia czekamy do 4 listopada 2019. Pamiętaj, im szybciej, tym lepiej :)
Nagrody? Vouchery niespodzianki na różne usługi, darmowa wysyłka 3 kalendarzy oraz kupon na ogłoszenie na Mojej Norwegii, czyli zestaw nagród o łącznej wartości do 1000 NOK! Szczegóły wkrótce.
O kalendarzu Jest to już 10 edycja kalendarza, który co roku zdobi tysiące polskich domów w Norwegii. Jedyny taki polsko-norweski kalendarz z unikalnymi zdjęciami użytkowników Mojej Norwegii.
Weź udział, dodaj swoje zdjęcie!
Dodaj kolejne zdjęcie
Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.

Bliżej nas