Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Aktualności

Puchar Świata w skokach narciarskich: Kamil Stoch na drugim miejscu i porażka Norwegów

Krystian Łukowicz

17 grudnia 2017 16:20

Udostępnij
na Facebooku

Kami Stoch, drugi dzień z rzędu na podium, tym razem na drugim miejscu. Wikimedia Common/CC BY-SA 3.0/Tadeusz Mieczyński

Koniec niedzielnego konkursu pucharu świata w skokach narciarskich: Kamil Stoch zajął drugie miejsce na podium. Do pierwszej dziesiątki wszedł również Piotr Żyła. Sobotni zwycięzca, Anders Fannemel, spadł w klasyfikacji lądując poza pierwszą dziesiątką.
17 grudnia w Engelberg zwyciężył Niemiec Richard Freitag. Reprezentant Polski, Kamil Stoch, z wynikiem 274,8 punktów zajął drugie miejsce. Freitagowi i Stochowi na podium towarzyszy Stefan Kraft. Austriak zdobył 274,7 punktów więc naprawdę niewiele brakowało by wyprzedzić Polaka.
Pierwsza piątka niedzielnego konkursu

Porażka Norwegów

Norwegom poszło zdecydowanie gorzej niż w sobotę. Wczorajszy zwycięzca, Anders Fannemel, z miejsca pierwszego drastycznie spadł na 17. Daniel Tande, który wczoraj zajął miejsce 4, dziś zamyka pierwszą dziesiątkę. "Zamienił" się miejscem w klasyfikacji z Piotrem Żyłą, który dziś uplasował się na pozycji 7.