Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kolejny pedofil zatrzymany. Molestował ponad 260 dzieci Aktualności
Maja Zych 05 marca 2019
12:14

Kolejny pedofil zatrzymany. Molestował ponad 260 dzieci

2
Skomentuj
Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i poprosił o pomoc specjalistów. pixabay.com / filmbetrachterin / Pixabay License
Norweskie media poinformowały we wtorek 5 marca o kolejnej ogromnej sprawie zatrzymanego pedofila, który miał molestować w internecie dzieci w wieku od 9 do 16 lat. 40-kilkuletni mężczyzna z Romerike przyznał się do zarzucanych mu przestępstw seksualnych wobec 263 osób, z czego większość stanowili chłopcy.
To nie pierwsza taka historia, która wstrząsnęła Norwegią w bardzo krótkim czasie – zaledwie w ubiegłym tygodniu w sądzie rejonowym w Nedre-Romerike rozpoczęła się sprawa przeciwko 26-letniemu sędziemu piłkarskiemu, który wykorzystał w sieci ponad 300 osób. Policja potwierdza, że niektóre dzieci padły ofiarami obydwu oskarżonych pedofilów.
Reklama

Podawał się za dziewczynę

Mężczyzna do kontaktu z dziećmi używał komunikatorów internetowych, takich jak Skype czy Omegle, gdzie podawał się za dziewczynę w podobnym do nich wieku. W rozmowie przekonywał swoje ofiary do rozebrania się, przesyłania nagich zdjęć i wykonywania czynności seksualnych podczas rozmów wideo – nie doszło jednak do spotkania poza internetem, mimo że takie sugestie padały w rozmowach.

– Chłopcy myśleli, że rozmawiali z rok lub dwa lata starszą dziewczyną. Oskarżony sprawnie posługiwał się językiem młodzieżowym – mówi Anette Holt Tønsberg, adwokat pokrzywdzonego.

Około 220 ofiar pedofila pochodzi z Norwegii, a pozostałe z innych krajów nordyckich. Większość z nich to chłopcy w wieku 9-16 lat. Mężczyzna został zatrzymany w styczniu ubiegłego roku i od tego czasu pozostaje w areszcie. Według informacji obrońcy oskarżonego 40-kilkulatek poczuł ulgę, kiedy ostatecznie został aresztowany i poprosił o pomoc specjalistów.

To nie pierwsza duża sprawa

Jest to już druga tak wielka sprawa pedofilska, która w krótkim czasie trafiła do sądu w Romerike. Jesienią głośno było o 26-latku, który przez lata szantażował chłopców, zmuszając ich do współżycia. Łącznie mężczyzna miał wykorzystać ponad 300 osób. Byli to chłopcy i mężczyźni w wieku od 9 do 21 roku życia, w przewadze jednak w wieku 13-16 lat, pochodzący z Norwegii, Szwecji i Danii. Policja potwierdziła, że nazwiska trzech ofiar zostały zarejestrowane w obydwu ostatnich sprawach, jednak na razie nie ma podstaw, aby przypuszczać, że mężczyźni byli w jakiś sposób ze sobą związani.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
kamil k*****l
kamil k*****l 05-03-2019 14:19

Nie mozlie !!!!w tym kraju jedyne co jest zle to BV i za wysokie ceny bramek

14
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
marcin kolonko
marcin kolonko 05-03-2019 13:34

"Według informacji obrońcy oskarżonego 40-kilkulatek poczuł ulgę, kiedy ostatecznie został aresztowany i poprosił o pomoc specjalistów "- polecam specjalistę chirurga do amputacji pewnej części ciała żeby oskarżony nie miał czym się bawić w przyszłości, ulga gwarantowana.

25
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Avida Finans wprowadziła istotne zmiany dla klientów

Avida Finans wprowadziła istotne zmiany dla klientów

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr Reklama

Bliżej nas