Adamowi nie zgadza się kasa.

Sprawdź, jak sobie z tym poradził.

Obejrzyj wideo

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Aktualności

Kolejne regiony Norwegii zmieniły kolor na mapie infekcji Europy. Utrudnione podróże dla niezaszczepionych

Monika Pianowska

09 lipca 2021 14:00

Udostępnij
na Facebooku
2

Kraje i regiony są klasyfikowane przez ECDC według kolorów: zielonego, pomarańczowego, czerwonego i ciemnoczerwonego. stock.adobe.com/licencja standardowa

8 lipca Europejska Agencja Kontroli Zakażeń (ECDC) zaktualizowała mapę infekcji, w wyniku czego kilka kolejnych regionów Norwegii widnieje na niej z oznaczeniem na kolor pomarańczowy. To okręgi Troms, Finnmark i Trøndelag. Rogaland i Agder już wcześniej były pomarańczowe.
Kolory na mapie infekcji Europy ECDC określa na podstawie liczby przypadków zakażeń i na mieszkańca danego obszaru i liczby pozytywnych testów na koronawirusa. Norweski Instytut Zdrowia Publicznego dokonuje własnej oceny wskaźników zakażeń w Europie, w związku z czym mapa nie zawsze pokrywa się z ocenami ECDC.

Pomarańczowy oznacza kwarantannę

Europejskie oznaczenia mogą się okazać istotne zarówno dla Norwegów, którzy chcą podróżować do państw, w których obowiązują restrykcyjne zasady wjazdu dla osób pochodzących z pomarańczowych regionów, jak i turystów planujących odwiedzić kraj fiordów.
Kraje i regiony są klasyfikowane przez ECDC według kolorów: zielonego, pomarańczowego, czerwonego i ciemnoczerwonego. Pomarańczowy, czerwony i ciemnoczerwony oznaczają, że należy poddać się kwarantannie, jeśli nie jest się w pełni zaszczepionym.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


DAMIAN KUCHARSKI

10-07-2021 11:22

Jak lecę z Tromso Lotnisko który region będzie od Poniedziałku na pomarańczowo do Oslo - Gardermoen który region jest na zielono muszę mieć test ?.

Piotr De

10-07-2021 01:00

Nagonki na szczepionki ciąg dalszy.
A artykuł na poziomie gimbazy 3 na szynach

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram