Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Sprzedaz polskich warzyw i owocow w norwegi - Norwegia

4 Posty

(TomaszParcinski)
Wiking
Witajcie rodacy. Przegladalem ostatnio ceny zywnosci za granica i zauwazylem ze w Norwegi przebitka jest niezla np. ziemniaki w polsce kosztuja 0.50zl/kg a w norwegi 7zl/kg . W polsce moj ojciec uprawia duzo ziemniakow marchwi cebuli kapusty i chcialbym wejsc na ten rynek ale jestem zielony w temacie . Z tego co wyczytalem do norwegi nie mozna przywiesc ziemniakow bez jakiegos papieru ze te ziemniaki sa zdrowe , nie wiem jak z reszta warzyw czy tak samo ten papier trzeba miec . Dodatkowo trzeba zaplacic cło nie wiem jak duze . Przewoz promem pojazdu ciezarowego zaladowanego to okolo 3000zl do szwecji , w google pierwszy lepszy prom wpisalem moze sa tansze ale nie sadze by wiele. Myslalem nad sprzedaza towaru przy marketach gdzie duzo osob sie przewija , w polsce tak robilem i sprzedawalem na jarmarkach nie wiem czy takie sa w norwegi . Ogolnie rzecz biorac nie jestem obeznany w temacie i jesli ktos moze mi udzielic informacji to bede wdzieczny .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
TomaszParcinski napisał:
Witajcie rodacy. Przegladalem ostatnio ceny zywnosci za granica i zauwazylem ze w Norwegi przebitka jest niezla np. ziemniaki w polsce kosztuja 0.50zl/kg a w norwegi 7zl/kg . W polsce moj ojciec uprawia duzo ziemniakow marchwi cebuli kapusty i chcialbym wejsc na ten rynek ale jestem zielony w temacie . Z tego co wyczytalem do norwegi nie mozna przywiesc ziemniakow bez jakiegos papieru ze te ziemniaki sa zdrowe , nie wiem jak z reszta warzyw czy tak samo ten papier trzeba miec . Dodatkowo trzeba zaplacic cło nie wiem jak duze . Przewoz promem pojazdu ciezarowego zaladowanego to okolo 3000zl do szwecji , w google pierwszy lepszy prom wpisalem moze sa tansze ale nie sadze by wiele. Myslalem nad sprzedaza towaru przy marketach gdzie duzo osob sie przewija , w polsce tak robilem i sprzedawalem na jarmarkach nie wiem czy takie sa w norwegi . Ogolnie rzecz biorac nie jestem obeznany w temacie i jesli ktos moze mi udzielic informacji to bede wdzieczny .


...pusty łbie zastanów się dlaczego duzi producenci kartofli z Europy nie są tutaj obecni...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(TomaszParcinski)
Wiking
ciagnij kiche lamusie , siedzisz tutaj i odpowiadasz na pytania ludzi cwaniakowaniem (przeswietlilem twoje odpowiedzi) nie siedze w norwegi i nie wiem co jest tam obecne a co nie jakbym wiedzial to bym tutaj nie zadawal tych pytan i na przyszlosc nie bede zadawal tu pytan bo widze ze polacy pomocni jak i w polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
krzysztof 5
(krzysztof 5)
Wiking
polskie ziemniaki ciag sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(TomaszParcinski)
Wiking
dzieki za pomoc mordo z takimi jak Ty mozna rozmawiac na chamstwo odechciewa mi sie odpisywac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
TomaszParcinski napisał:
ciagnij kiche lamusie , siedzisz tutaj i odpowiadasz na pytania ludzi cwaniakowaniem (przeswietlilem twoje odpowiedzi) nie siedze w norwegi i nie wiem co jest tam obecne a co nie jakbym wiedzial to bym tutaj nie zadawal tych pytan i na przyszlosc nie bede zadawal tu pytan bo widze ze polacy pomocni jak i w polsce


...kartoflu...
...takich wpisów nie da się już dlużej czytać...
...sprzedawaj buraki w Polsce...
...i nie wybieraj się za morze,bez znajomości podstaw ekonomii nawet w mikroskali...
...no chyba ,że do Hameryki...
...z węzelkiem polskich kartofli...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(TomaszParcinski)
Wiking
to kurwa nie czytaj jak Cie nie interesuje! tytul za mala czcionke ma ? po co wchodzisz ? widze ze nie masz zycia towarzyskiego i rozrywkowego tylko siedzisz tu i przewijasz te forum by cos przycwaniakowac , radzilbym Ci wziasc sie za wedkarstwo ale chyba jedyne co umiesz zwijac i rozwijac to tematy tu ekonomisto za dyche...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
TomaszParcinski napisał:
to kurwa nie czytaj jak Cie nie interesuje! tytul za mala czcionke ma ? po co wchodzisz ? widze ze nie masz zycia towarzyskiego i rozrywkowego tylko siedzisz tu i przewijasz te forum by cos przycwaniakowac , radzilbym Ci wziasc sie za wedkarstwo ale chyba jedyne co umiesz zwijac i rozwijac to tematy tu ekonomisto za dyche...


...t€paku zastanow si€ jeszcze raz dlaczego najwi€ksi hurtownicy kartofli w PL nie są tutaj obecni...
...odpowiem zanim pomyślisz...
...bo jest to niemożliwe...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
piotr mikut
(sebi)
Nowicjusz
Proponuję współpracę. .jesteś zainteresowany?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok