Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dom Wakacyjny - Norwegia

Czytali temat:
Arek Urbanek Dorota :) Katarzyna ... Radoslaw Chilinski Pawel Stateczny Ewa Adam merymont ********** Krzysztof Bar bambinos MichalWymyslo Miro vski (1706 niezalogowanych)
5 Postów
MichalWymyslo
(MichalWymyslo)
Wiking
Witajcie! Ostatnio w celach turystycznych odwiedziłem ten piękny kraj, zakochałem sie. Po powrocie bez dłuższych zastanowień podjąłem decyzje: Chce mieć tam dom! I tu pojawia sie problem. Mam około 300000zł czyli według kalkulatora walutowego 620000nok. Nie wiem na co mnie stać i czy wogule mnie na coś stać. Nie interesuje mnie duże miasto, raczej mały tradycyjny domek w górach, nie chce raczej robić renontów może lekka kosmetyka. Powiedźcie... Spełnie marzenie? Pozdrawiam i szczerze zazdroszcze miejsca zamieszkania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów

(Bravo)
Nowicjusz
na garaż
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów

(Bravo)
Nowicjusz
chyba że za Tromso to tam taniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
MichalWymyslo
(MichalWymyslo)
Wiking
Serio? Aż tak źle?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
MichalWymyslo
(MichalWymyslo)
Wiking
Może być mała wioska z jednym sklepek daleko od miast... Interesuje mnie cisz spokój no i widoki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów

(Bravo)
Nowicjusz
Nie jest źle tylko drogo..
m.finn.no/realestate/homes/search.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
MichalWymyslo napisał:
Mam około 300000zł czyli według kalkulatora walutowego 900000-1000000nok.Od kiedy to 300 tys. zl = 1 mil NOK? Jaki bank tak daje - podaj, chetnie tam polece
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
MichalWymyslo
(MichalWymyslo)
Wiking
Dam sobie rękę uciąć że jak wczoraj sprawdzałem był przelicznik 0,33 ale chyba jakaś trefna strona, sprawdziłem na money.pl i mam jakieś 621500 NOK Dziękuje bardzo za tą uwage
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
MichalWymyslo
(MichalWymyslo)
Wiking
Właśnie pobrałem tą apke i są domy za kwote jaką chce wydać tylko pod ceną są jeszcze jakieś dziwne kwoty a google tłumacz nie pomaga :/ Verditakst, Laneverdi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
napisał:
Właśnie pobrałem tą apke i są domy za kwote jaką chce wydać tylko pod ceną są jeszcze jakieś dziwne kwoty a google tłumacz nie pomaga :/ Verditakst, Laneverdi?
Verditakst - wartosc obiektu oceniona przez eksperta na postawie stanu technicznego, powierzchni, polozenia, czyli atrakcyjnosci.
Lånetaks, låneverdi - ile bank uwaza, ze dom jest wart, czyli ile bank ma zamiar ci pozyczyc na zakup domu. Na ogol låneverdi jest o te 20% nizsza niz veritaks.

Jezeli masz zamiar kupic tutaj dom letniskowy, to musisz wziasc pod uwage, czy nie stoi on na wydziezawionym gruncie (co roczna oplata dzierzawy). No i taki domek trzeba trzymac troche w stanie mieszkalnym. Co bedzie jak bedziesz mial wlamanie i domek bedzie stal z wybitym oknem przez pol roku.
Osobiscie kupilabym sobie camper.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok