Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Chętnie poznamy - Norwegia

1 Post
Krzysztof Biernat
(krzysio)
Wiking
Chętnie poznamy fajnych ludzi okolice stavanger harfsfiord
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Mieszkam na Tjensvoll ,ale czy jestem fajny ,raczej nie.Lubie literaturę ,wędkarstwo i bardzo kobiety , w obecnym czasie tylko oglądanie mi zostało .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
chart napisał:
Mieszkam na Tjensvoll ,ale czy jestem fajny ,raczej nie.Lubie literaturę ,wędkarstwo i bardzo kobiety , w obecnym czasie tylko oglądanie mi zostało .
Połamane ręce czy o sildenafilu nie słyszałeś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
oglądanie...czego?
ryb,książek...kobiet?

Zastanawiałem się nad zachowaniem na tym forum niektórych z was ,Dziwne w pracy na ulicy spotykam Polaków większość miła uprzejma towarzyska .A tutaj na forum jakieś dziwne osobniki , które za największą radość mają aby komuś doładować lub poniżyć .Czy wam sprawia przyjemność , wyładowanie swoich frustracji na innych .Wasze problemy nie tkwią na zewnątrz ,Tylko w was ,to tam trzeba coś naprawić ,a nie na zewnątrz . Miłego słonecznego dnia i więcej radości i zadowolenia z życia życzę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
No i próbuj takiemu pomóc
Doradzić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Gdzie ja cię poniżam???
Piszesz tak enigmatycznie swoje posty że trzeba mieć parę fakultetów z psychologii a jak chciałem dopytać ocb z tym oglądaniem to zarzucasz mi "dowalanie"...Tak do przypomnienia kim jesteś .
Hejter – określenie osoby która wyraża kłótliwe i agresywne komentarze w Internecie[1]. Wrogie komentarze mogą być postrzegane jako akt cyberprzemocy i molestowania psychicznego.

Hejterzy różnią się od trolli, którzy starają się zwrócić na siebie uwagę poprzez prowokacyjne komentarze. Każdy może być ofiarą hejtera ale ich głównym celem są zazwyczaj osoby publiczne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
czesio2009 napisał:
taa...czesio cyber gwałciciel psychologiczny...

nie zasypiaj dzisiaj...nadlatujeeeee...


W moich oczach jest pan nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem"
koniec bez odbioru .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
ciekawe jak Ty bys sie zachowywal gdyby cie z pracy wyrzucili a reszte polskich kolegow zostawili

no i jak bys nie mial kobiety , moglbys jedynie czasem na nie popatrzec, nic innego mu nie zostalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok