Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

zniżka na kurs, ktoś chętny? - Norwegia

5 Postów
kk2
(kk2)
Wiking
Hej, szukam osoby z małopolski, która w okresie grudzień - styczeń wybiera się do Polski i chciałaby zrobić kurs operatora wózka widłowego, suwnicy, zwyżki, zurawia, dźwigu lub hds.
We dwójke dostaniemy duzy rabat. Jest ktoś chętny?
Znalazłem dobrą firmę, która robi takie kursy i wydaje dozywotnie uprawnienia akceptowane w Norwegii - autoryzowane przez norweski urząd dozoru technicznego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
tomasz7 napisał:
ja sie wypowiem jako maskinfører w tym kraju od wielu lat ze zadna firma nie moze dac poswiadczenia na race w norwegi oprocz Arbeidstilsynet wiec nei wierzcie w bajki od autora-ki tego postu i miejscie swoje mozgi


Albo masz szczerbatą klawiaturę lub jestem już zmęczony.
ps. ,,mozgi,, powinno być z ,,u,, otwarte
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
kk2
(kk2)
Wiking
no własnie o Arbeidstilsynet chodzi, aby otrzymać potwierdzenie trzeba miec dostosowany do nich program szkolenia a mało która firma w Polsce taki posiada, ta akurat tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
kk2
(kk2)
Wiking
no własnie o Arbeidstilsynet chodzi, aby otrzymać potwierdzenie trzeba miec dostosowany do nich program szkolenia a mało która firma w Polsce taki posiada, ta akurat tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
tomasz7 napisał:
ja sie wypowiem jako maskinfører w tym kraju od wielu lat ze zadna firma nie moze dac poswiadczenia na race w norwegi oprocz Arbeidstilsynet wiec nei wierzcie w bajki od autora-ki tego postu i miejscie swoje mozgi

NKR
tfsk.no/
norskkompetanseregister.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
kk2
(kk2)
Wiking
Bosze jacy Wy niekumaci jesteście, sprawdziłem to i to są kursy UDT-owskie, IWJO, IIWJO, IŻ, IIŻ itp.... bez obrazy ale widać że do niektórych to trzeba mówić i tłumaczyć jak dziecku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
Kasia K
(KasiaKr)
Początkujący
Jest tak jak pisze tomasz7. Każda firma w Polsce na praktycznie taki sam program. Najważniejszą informacją o jaką trzeba zapytać, to jaki egzamin kończy kurs. Jeżeli tylko wewnętrzny, to nie otrzymamy autoryzacji z Arbeidstilsynet. Jeżeli jest to egzamin UDT, dostaniemy autoryzację z Arbeidstilsynet. W wypadku kiedy robimy truckfører na wózki widłowe IIWJO, po zdanym egzaminie UDT, wysyłamy dokumenty do Arbeidstilsynet (drogą elektroniczną lub pocztową) i otrzymujemy najczęściej uprawnienia od T1 do T4. W momencie kiedy zrobimy IWJO, dostajemy uprawnienia od T1, do T8 (w tym T8.1, T8.2, T8.4). Polecam zrobić kurs IWJO, cena jest nieco wyższa, a uprawnienia większe. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
Kasia K
(KasiaKr)
Początkujący
Tak jak pisałam wyżej „najczęściej” od T1 do T4. Nie posiadasz uprawnień od T1 do T8, nie masz T3. Także nie masz T8.1, T8.2, T8.4. Najczęściej mając IIWJO dostajesz od T1 do T4, a czasami także T5. Podkreślam „najczęściej” Pozdrawiam

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
kk2
(kk2)
Wiking
No to jak w końcu? wystarczy IIWJO do T8? Czy muszę zrobić jednak IWJO, nie chciałbym niepotrzebnie płacić więcej a I jest prawie połowe droższa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
licza sie lata doswiadczenia i wcale nie musi byc z UDI bo uznaja tez papiery z FUT ,ZREMB ,BUMAR
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok