Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia da się lubić! 5 powodów, dla których Polacy chwalą życie w krainie fiordów [WASZE OPINIE] - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolskaKrew i
(PolskaKrew)
Wiking
Wszystko ładnie, pięknie, cudownie... ale jednak "czegoś" tu brakuje. Nic tylko przyjeżdźać do NO i się osiedlać na stałe, całe życie... współczuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Tomas145
(Tomas145)
Nowicjusz
A ty co??? wspolczujesz czego?? ze nie musimy tyrac na bande zlodziei i kler w Polsce a mozemy wreszcie na walsne rodziny i zycie..dobry jestes..jakis moherek chyba albo od papcia Rydzyka kolo!!! buhahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
Do POLSKA KREW nikt Cię tu nie trzyma....wracaj, nikt płakać nie będzie. Mam całą rodzinę, czego chcieć więcej ? Praca mam Obraz za oknem wart milion dolców też, więc ...? Sobie współczuj człowieku tej żółci. Zdrowia życzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Sowa i Przyjaciele napisał:
To jest to wasze wydanie demokracji i swobody wypowiedz nie kazdy moze byc do konca zadowolony jak wy ,fakt kasa jest ale reszta to jak w filmie Hitchkoka i ludzie tacy jacys pancerni od zewnatrz wiem co mowie siedze juz w Kur.stwie 13 lat..a wy osobnicy wielbiciele tego kraju sami jestescie pelni zolci
Ps. Zaraz pewnie dzieci Sorosa mi wytkna ze zle napisalem Hitchkok


...e tam...
...zawiść przywieżliśmy z Polski...
...mamy ją w genach...
...w Pl narzekali na brak roboty i pieniędzy...
...a tutaj mają te obydwie rzeczy...
...i dalej stękają...
...i weż tu zrozum zawistnego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
sowa masz racje
wiekszosc zakochanych w tym kraju jest slabo albo wcal wyksztalconych taki jest fakt
tak samo wiekszosc pochodzi z malych miejscowosci i wiosek pewnie ponad 90% albo i wiecej
ja znam wiele rodzin co sie cos dorobilo i wrocilo na stale!!!
jestem ciekaw czy ci zakochani w norwe jak by dostali prace stala w pl za na 7-10000zl czy by tu dalej siedzieli?
rozumiem mieszkasz w pl ciagle widzisz te same geby masz tego dosc miale wiocha brak kasy itd
ale mozna zmienic miasto prace jak sie ma umiejetnosci i tez jest git a nawet lepiej niz tu
ps.siedze tu tylko dla tego ze zona i dzieci sa juz norasami dzieci polski nie znaja w sumie a zona jest z domu dziecka i nie ma nic a nic w pl.
ak sie nie rozwiode to nie wroce chodz dawno bym chcial bo mnie juz stac w koncu 16 lat niestety
ale kasa to nie wszystko i chetnie bym wrocil do pl ale tylko z rodzina a to nie mozliwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolskaKrew i
(PolskaKrew)
Wiking
Banda złodziei rządziła przez ostatnie 8 lat, teraz Polska wstaje z kolan.
Wolę utrzymywać kler niż islamistów jak robi to norwegia i udawać że jest dobrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jack Larsen
(areon)
Wiking
Jestescie zawistni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok