Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Prawie trzy miliony osób ze wsparciem NAV. Urząd wypłacił w 2023 roku kosmiczne kwoty - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Norbert. Marcin1982IV (348 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jossi
(Jossi)
Wiking
Ponad połowa mieszkańców kraju fiordów otrzymała świadczenia z NAV, to musi być najszczęśliwszy kraj na świecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 33  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
maciek8312
(maciek8312)
Wiking
Ta! szkoda ze tylko Norwegowie i imigranci dostali. Ci co ciężko pracują im się nie należy i należeć się nie będzie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Z tych 3 milionów 1 to renciści. Łącznie z emerytami to już 1,4mln. Bezrobotnych jest ok. 100k. A co z resztą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
akwatomek
(akwatomek)
Wiking
Reszta to czarni i pastowani bracia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Norbert.
(Norbert.)
Wiking
Gdyby rządzący razem z bankami nie łupili by tak ludzi w podatkach i odsetkach nie było by potrzeby ich teraz wspomagać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Grzegorz Leszczyński
(TrasportTir)
Wiking
Czy ktoś jeszczecze wątpi że to kraj dla naciągaczy, nierobów, , kombinatorów a i baranów. Cała ta elita groszem nie śmierdzi i śmierdzieć nie będzie. W Polsce ta wyżej wymieniona grupa zginęłaby w butach , ewentualnie w pierdlu . Kraj wspierający ALKOHOLIKÓW, NARKOMANÓW, KRETACZY I NIEUDACZNIKÓW.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 33  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mankosa2
(Mankosa2)
Wiking
Szkoda tylko że NAV działa gorzej niż Polskie urzędy.
Zachorowałem na 4 miesiące, w tym czasie miałem 3 pobyty w szpitalu, podczas których miałem dwa zabiegi i jedną operację. Wysłałem stos dokumentów, oświadczenia własne, oświadczenie lekarza do każdego zwolnienia, historię zatrudnienia i dochodów od 2021 roku. Pomimo tego że NAV ma wszystkie potrzebne dokumenty od stycznia, a zacząłem chorować na początku listopada zeszłego roku, jeszcze nie rozpatrzyli mojej sprawy. Dziś dzwoniąc do NAV, dowiedziałem się, że posiadają wszystkie potrzebne dokumenty i że czas na ich rozpatrzenie( 10 tygodni od otrzymania kompletu dokumentów) już dawno minął, ale zapomnieli w tym terminie tego rozpatrzyć i sugerują żeby zadzwonić za 2 tygodnie, może do tego czasu coś ruszy. Inwigilacja, komuna i typowe państwo policyjne, gdzie bez D-nummer, Norweskiego numeru telefonu i Norweskiego konta bankowego, nie zapiszesz się nawet na siłownię. Doliczyć do tego fatalną pogodę i lato trwające 2 tygodnie, reszta to szara jesień i zima.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mankosa2
(Mankosa2)
Wiking
Szkoda tylko że NAV działa gorzej niż Polskie urzędy.
Zachorowałem na 4 miesiące, w tym czasie miałem 3 pobyty w szpitalu, podczas których miałem dwa zabiegi i jedną operację. Wysłałem stos dokumentów, oświadczenia własne, oświadczenie lekarza do każdego zwolnienia, historię zatrudnienia i dochodów od 2021 roku. Pomimo tego że NAV ma wszystkie potrzebne dokumenty od stycznia, a zacząłem chorować na początku listopada zeszłego roku, jeszcze nie rozpatrzyli mojej sprawy. Dziś dzwoniąc do NAV, dowiedziałem się, że posiadają wszystkie potrzebne dokumenty i że czas na ich rozpatrzenie( 10 tygodni od otrzymania kompletu dokumentów) już dawno minął, ale zapomnieli w tym terminie tego rozpatrzyć i sugerują żeby zadzwonić za 2 tygodnie, może do tego czasu coś ruszy. Inwigilacja, komuna i typowe państwo policyjne, gdzie bez D-nummer, Norweskiego numeru telefonu i Norweskiego konta bankowego, nie zapiszesz się nawet na siłownię. Doliczyć do tego fatalną pogodę i lato trwające 2 tygodnie, reszta to szara jesień i zima.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 28  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Pomyśleć że pracujący człowiek nie dość że musi utrzymać swoją rodzinę to jeszcze rodziny zdrowych leni. Kiedy do nich dotrze że to system jest chory? Skoro Ukraińcy w Polsce pracują a tu jeszcze nie widziałem pracującego Ukraińca to znaczy że coś jest nie tak. Jak tak dalej pójdzie to zaczną używać SI do weryfikacji tego kto może pracować a kto nie tylko kto będzie chciał przyjąć do pracy ludzi, którzy siedzieli na zasiłku latami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok