Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poznam osoby >30 Oslo i okolice - Norwegia

7 Postów

()
Wiking
Heyka
Jestem od niedawna w Norwegii, jestem otwarty na nowe znajomości.
Na osoby wartościowe, które chodź w części zastąpią mi znajomych i przyjaciół,
których zostawiłem w Polsce.
Niby portal spółecznościowy, a przez wielu traktowany, jako matrymonialny, w poszukiwaniu przygód.
Odrazu na wstępie, drogie Panie nie chodzi mi o sex relacje! A panowie??- jestem Hetero,
ale kolegów do kieliszka i podboju parkietu także poznam.
Poznam osoby z którymi moge realizowac swoje hobby- narty, snowboard, nurkowanie, wycieczki, góry, fly fishing, siłownia, piłka ręczna, rolki i jeszcze
troche by się znalazło, na każdą pore roku, lub choćby może podszkole język norweski.
Przyjaciół z którymi skocze na impreze, czasem wyrzuce swoje żale.
Ze względu zakwaterowania przez pracodawce Sollihøgda, w dodatku z ludzmi 35+, nie mam możliwości gdzies wyskoczyć,
bo po prostu nie mam z kim.

Jeśli doczytałeś to Napisz, być może znajdujemy się w podobnej sytuacji, a w grupie jest siła!!!

Hade
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

()
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Amori)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
napisał:

------------
Że swoim awatarem i ksywa bardziej kojarzysz się z jednoosobową agencja towarzyska niż z typowym jekiem wyposzczonego polskiego emigranta.A już non-sex deklaracja dla pan jest zwykłą obraza dla nich- one nie potrzebują rolek, spacerów, bajerów - fakt,że potrzebują szczytowania....ale nie po górkach. Z facetami na parkietach? Chyba przy ich układaniu.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Amori)
Wiking
gratuluje inteligencji, własnie takich baranów nie szukam bo ich mnóstwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
D C
(czarnablondynka)
Wiking
Zapraszamy do Tønsberg )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Cortez1 napisał:
napisał:

------------
Że swoim awatarem i ksywa bardziej kojarzysz się z jednoosobową agencja towarzyska niż z typowym jekiem wyposzczonego polskiego emigranta.A już non-sex deklaracja dla pan jest zwykłą obraza dla nich- one nie potrzebują rolek, spacerów, bajerów - fakt,że potrzebują szczytowania....ale nie po górkach. Z facetami na parkietach? Chyba przy ich układaniu.....


ty wierzysz że to jest jego fotka??? proszę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok