Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

29 Postów
netgar netgar
(netgar66)
Wiking
Mam namiary na polską położoną pani Lidia , przyjmowła na świat mojego syna. Jest super
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
krzysiek kasia
(kasiakrzys)
Wiking
A skad jest ta Pani Lidia?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
krzysiek kasia
(kasiakrzys)
Wiking
Ma ona swoja str. internetowa czy niema i bezposrednio do niej trzeba dzwonić???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agata Babarowska
(Audrey321)
Wiking
A widziesz dreamstars .....pytalam moja polozna, jak to jest z mi zmainami, mowila, ze w razie "jakby co" zostanie ze mna do konca
A co do znieczulenia, no niestety jest pewna granica do ktorej mozesz je dostac. Jesli masz powyzej 4 cm rozwarcia, na znieczulenie jest juz za pozno.
Ja bylam ogladac sale wczesniej i wszytskiego dowiedzialam sie wczesniej. Masz inna sale do porodu naturalnego i inna do porodu ze znieczuleniem (jest wiecej sprzetu i monitorow) Ja stwierzilam, ze sprobuje naturalnie urodzic, a gdyby cos, przejdziemy do sali obok i epidural
Niestety, przyjechalismy do szpitala za pozno na znieczulenie )))

Aha....masz tez gaz rozluzniajacy do wdychania podczas porodu. Jak dla mnie pic na wode, rozkojarzal mnie i nic nie dal. Wolalam sie skupic i jak to radzila moja przyjeciolka ..." Ty musisz to wypchnac" ))


Bedzie dobrze, na pewno poradzisz sobie wysmienicie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Konrad Bb
(KonradBb)
Wiking
Czy miala ktoras z was cesarke, albo wie czy to robia w Norwegii ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok