Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zakupy wielkanocne last minute: niektóre sklepy czynne także w niedzielę Życie w Norwegii
Paulina Cirocka 30 marca 2018
09:56

Zakupy wielkanocne last minute: niektóre sklepy czynne także w niedzielę

Skomentuj
To ostatnia chwila na zrobienie świątecznych zakupów MN
Jeśli z jakichś przyczyn nie udało wam się wcześniej zrobić świątecznych zakupów, podpowiadamy, gdzie dziś i jutro dostaniecie zarówno polskie, jak i norweskie tradycyjne produkty i dania na Wielkanoc.
Reklama

Polskie sklepy

W Moss możecie zajrzeć do sklepu Baza, gdzie zaopatrzycie się w świąteczne produkty, głównie ciasta. Właściciele zapraszają w piątek do 19:00, a w sobotę do 14:00. Jednocześnie radzą, aby się spieszyć, bo zainteresowanie ciastami jest spore.
Polski Sklep Favoritt Mat w Stavanger zaprasza po świeżą dostawę białej kiełbasy. Sklep będzie dziś (piątek) czynny do 16:00, a jutro od 9:00 do 18:00.
Sklep Intermat w Raufoss będzie niestety zamknięty przez cały okres świąteczny. Podobnie jak bistro Grażka Gotuje w Stavanger – będzie można tam jedynie odebrać wcześniejsze zamówienia dziś (piątek) do godziny 12:00.

Norweskie sieciówki

W ostateczności zawsze pozostają norweskie sieci sklepów, w których również znajdziemy kiełbasę, jajka czy słodkości wielkanocne. Sieć sklepów Meny oferuje atrakcyjne promocje na wyroby mięsne, które można zamówić także online. Sklepy stacjonarne otwarte są w większości przypadków do 21:00 lub 22:00, a w sobotę od 9:00 do 20:00. Godziny otwarcia poszczególnych sklepów można sprawdzić na stronie internetowej

W podobnych godzinach otwarta będzie także większość sklepów sieci Coop, które mają w ofercie promocję na kiełbasę, jajka i słynne batoniki Kvikk Lunsj. Niektóre punkty będą czynne także w niedzielę, a sprawdzić je można na stronie internetowej.

Sklepy Rema 1000 w dużych miastach będą dziś zamknięte, a w sobotę większość z nich zaprasza klientów do godziny 16:00. Są jednak wyjątki (punkty położone dalej od miast), które można znaleźć na stronie sieci

Po mniejsze zakupy lub w nagłej potrzebie możecie zajrzeć do Kiwi. Część sklepów będzie otwarta od 7:00 do 23:00 zarówno dziś (piątek), jak i w sobotę. Niektóre pozostaną czynne również w niedzielę (w mniejszym wymiarze godzin), a znajdziecie je na mapie na stronie sieci.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Kredyt gotówkowy w Norwegii- o czym należy pamiętać przy wyborze oferty?

Kredyt gotówkowy w Norwegii- o czym należy pamiętać przy wyborze oferty?

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr Reklama

Bliżej nas