Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
W przyszłym tygodniu Dzień Ojca. Warto pomyśleć już dziś, co podarować Tacie Życie w Norwegii
Artykuł sponsorowany 17 czerwca 2016
08:00

W przyszłym tygodniu Dzień Ojca. Warto pomyśleć już dziś, co podarować Tacie

Skomentuj
W przyszły czwartek Dzień Ojca. MN
W przyszłym tygodniu w Polsce obchodzimy Dzień Ojca. Niestety jest on mniej popularny niż Dzień Kobiet, Dzień Matki czy Walentynki. Zupełnie niesłusznie! Dlatego dziś podpowiadamy, co podarować Tacie z okazji jego święta.
Na świecie bardzo popularnym świętem są Walentynki. Swoje miejsce w kalendarzu od lat ma też Dzień Kobiet i Dzień Matki. Zdecydowanie mniejszą popularnością cieszy się niestety Dzień Ojca. Być może wynika to z faktu, że próbujemy wynagrodzić bardziej trud, jaki to właśnie nasze mamy wkładają w wychowanie dzieci i prowadzenie domu. Jednak rola ojca w rodzinie również jest bardzo ważna, więc to święto powinniśmy traktować z taką samą uwagą i szacunkiem. W końcu nasi ojcowie na to zasługują, prawda?

Stereotypy na bok

Odłóżmy zatem stereotypy na bok. Spójrzmy, jak ojcowie dzielnie zaplatają warkocze swoim córeczkom, grają z dziećmi w piłkę, tańczą, przebierają się za księżniczki i rycerzy, asystują podczas zabaw na drabinkach czy przy wieczornych kąpielach. To, że przy tym świetnie się bawią, to nie powód, by im za to nie dziękować. Ojcowie utrzymują wyjątkowy kontakt z dziećmi, a gdy te założą własne rodziny, to są przy nich, wspierając i pomagając im w codziennych sprawach.
Na stronie e-torty.pl można wybrać dla Taty jeden z wielu pysznych tortów.
Na stronie e-torty.pl można wybrać dla Taty jeden z wielu pysznych tortów.
e-torty.pl

Jaki prezent na Dzień Taty?

Jedno, co z pewnością odróżnia ojców od mam, to fakt, że ciężko dobrać dla nich jakiś wyjątkowy prezent na imieniny, urodziny czy właśnie Dzień Taty. O ile zdecydowana większość kobiet lubi zakupy i zawsze znajdzie na nich jakiś kolejny, niezbędny dla siebie drobiazg, to mężczyźni, w większości, już nic nie potrzebują, wszystko właściwie mają i ciężko ich czymkolwiek zaskoczyć. W każdym wolnym kącie w domu trzymają narzędzia do majsterkowania, kilka wędek o różnych rozmiarach czy krawatów na każdą okoliczność. Możemy oczywiście szukać kolejnych kubków ze śmiesznymi napisami lub okazjonalnych koszulek, ale nie skupiajmy się raczej na mało potrzebnych gadżetach. Zakurzą się i zostaną zapomniane.

Co więc podarować ojcu? Może taki jeden luksusowy towar, który w XXI wieku jest niezwykle pożądany? Im starsi jesteśmy, tym bardziej dostrzegamy jego brak i szukamy sposobów, by zwiększyć jego zasoby. Co to takiego? Po prostu czas. Czas, którego zawsze brakuje, i rzadko kiedy można poświęcić go w nadmiarze innej osobie. Z pewnością czas podarowany tacie, czyli wspólnie spędzone chwile, będą tym najcenniejszym darem. Wraz z jego upływem coraz bardziej cenimy i szanujemy taki prezent.

A może tort?

Jest jednak również coś, za czym przepada każdy Pan, bez względu na wiek i status społeczny. To mianowicie czekolada i inne słodkości. Który Tata oprze się przepysznym babeczkom, niebiańskiemu smaku sernika czy okazałym tortom! Czy znajdziecie ten doskonały smak wśród wszystkich pyszności, jakie oferuje cukiernia internetowa e-torty.pl?

Chcemy ułatwić Wam zadanie – mamy dla Was wyzwanie. Ogłaszamy plebiscyt na jedną cechę, za którą szczególnie podziwiacie swojego tatę. Wybierzemy najciekawsze odpowiedzi! Do wygrania jest 5 tortów, które zostaną doręczone pod wskazany adres 23 czerwca w Dzień Ojca! Nagrody zapewnia serwis e-torty.pl, dzięki któremu możecie wysyłać torty i kwiaty do Polski. Odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach.

Plebiscyt trwa do 20 czerwca do godziny 12:00.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas